Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szar vagyok a suliban,...

Nagyon szar vagyok a suliban, már néha az öngyilkosságon gondolkozom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
11-edikes vagyok, eddig 5-ös voltam mindenből, de egyszerűen nincs tudásom. Csak magoltam végig, és semmire nem emlékszem. Már tanulni sincs erőm, semmi ambícióm, semmi érdeklődésem, nincsenek terveim, nem tudom mit kezdjek magammal és hogy mi lesz a jövőben. Beleőrülök, ha nem lehetek legalább orvos, és a szüleim is az biztos. A szüleim mindig mondják hogy lehetek más is, de benne van az a tipikus lenézés... és már ez belém is ivódott. De egyszerűen nem tudok tanulni, úgy érzem semmit nem érek tudásilag, semmit nem tudok, az osztályban lévők közül sokan sokkal jobbak, és több mindent tudnak és csak fel akarom adni az egészet, mert semmi értelme csinálni, mert előlről kéne kezdenem az egészet ahhoz hogy érjen valamit. Mindezért félek a jövőtől iszonyatosan, és néha úgy érzem inkább öngyilkos leszek, hiába a gyávák újta, csak meneküljek meg a jövőtől.
2011. jan. 11. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is ért ilyesmi meglepetés 6. ban mert addig simán 4.5 volt az átlagom semmiféle tanulás nékül csak odafigyeltem órán aztán azon kapom magam hogy félévkor 3 as vagyok küzdök mint állat a négyesér.Neked meg sok szerencsét!!!
2011. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Felvettek orvosira?
2013. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanabban a helyzetben vagyok. Te hogy vagy azóta?
2018. júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!