Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elítélitek a "más" embereket?

BritishBitch. kérdése:

Elítélitek a "más" embereket?

Figyelt kérdés

Melegeket, leszbikusokat, biszexeket?

Ha igen, akkor miért?

Miért nem lehet elfogadni őket?

:S

14/bi lány.


2011. jan. 25. 23:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nyo szamóca, de te legalább tolerálod az embereket.
2011. jan. 25. 23:39
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el. Azzal vitatkoznék, hogy nincs olyan, hogy bi, bár attól függ, ki mit ért alatta.


Én pl. hetero vagyok abból a szempontból, hogy érzelmileg csak és kizárólag férfiak vonzanak, sosem tudnék szerelmes lenni egy nőbe, viszont szexuálisan ők is vonzanak, és nem rúgom ki őket az ágyamból (bár tény, hogy ez közel sem olyan gyakori, mint férfiakkal).


21L

2011. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el őket, csak ne jöjjenek a közelembe.
2011. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Semmi gondom velük.Másokkal inkább...
2011. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az mindenkinek a magánügye, hogy kivel és mit csinál... Csinálja az úgy, hogy ne lássam és ne reklámozza, ugyanez egy heterora is vonatkozik, attól is hányingert tudok kapni ha egy csaj és egy srác smacizik percekig pl.: buszon vagy hasonló helyen. Szóval otthon a szobájában mindenki azt csinál és azzal akivel és amit akar, de ez nem tartozik másokra, csak rá és a párjára, így nem kell se felvonulgatni se semmi hasonlót.
2011. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 haggyámán ***** válasza:
Szintén, amíg engem békén hagynak, és nem látom miket csinálnak, addig azt csinálnak, amit csak akarnak az emberek. :)
2011. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

1 nem a szexuális érdeklődés minősíti az embert, amennyiben nem divatról van szó, de van arra esély, hogy egyéb gondolatokat is ébreszt.

2 14 évesen nehezen tudom elhinni, hogy valaki megismerte önmagát, és rájött, hogy biszexuális. főleg azért, mert a fiatalok sokszor csak szexuálisan zavarodottak.


23:33 egyetértek


00:08 egyetértek, nincs kettős mérce

2011. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem vetem meg őket egyáltalán! Ők is emberek. Nem tehetnek erről..

Két dolgot viszont nagyon nem csípek. Az egyik az, ha az utcán nyalják egymást.. Erről viszont annyit, hogy ezt heteroszexuálisaktól sem nézem szívesen. Közszemérem sértés. Önző dolog.. Nem gondolnak azokra akik rágják a körmüket, mert elhagyták őket/összevesztek vagy nem találnak rég óta partnert maguk mellé és ilyenekkel kell szembesülniük az utcán... Szörnyen rosszul esik/eshet nekik.

Illetve a másik ami nagyon *** a csőröm, hogy házasságot akarnak kötni vagy gyereket akarnak örökbe fogadni.. Na ezért is harapok. Bár itt sem azért, mert elítélem a két meleg közti házasságkötést, hanem magában ezt az egész intézményt nem helyeslem pláne akkor, ha két olyan ember él vele akik nem is hívők és nem is jelent nekik ez az egész annyit, mint amennyit kéne...

A gyerek örökbe fogadósdit viszont kifejezetten a melegek esetében tartom botrányosnak.. Szegény gyerkőc aki úgy nő fel, hogy az egész életében kinézik majd a szülei miatt.. Teli lesz olyan kérdéssel amelyeket megfogalmazni sem bír. Teljesen össze lesz zavar. Sokan bántanák is emiatt.. És amúgy is hogy a fenébe magyarázzák meg egy kisgyereknek aki érdeklődik ezt a tényt? Totál kár! Csóri teli lesz komplexussal emiatt a balgaság miatt.

2011. jan. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Attól, hogy most úgy érzed, mindkét nemhez vonzódsz, még nem vagy bi. Idővel kiderül, hogy "tényleg így maradsz", vagy ez is a serdülőkor egyik apróbb döccenője, amikor keresed az utad.

Amúgy senkit nem ítélek el, csak azokat, akik folyton sajnáltatják magukat, hogy nekik milyen szar. (másnak is, csak mi nem teregtjük ki a közösségi oldalakon)

A melegekkel, transzvesztitákkal nincs bajom. (a meleg férfiakról szóló japán képregényt nem szeretem, de ez meg magánügy, nem igaz?)

2011. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én személy szerint elítélem. (18/F)


1. A felvonulás ugye a végső stádium, amikor már visszaélnek a szexuális hovatartozással (remélem ők nem fognak segélyeket kapni ezért, mint most általában a kisebbség). A biológia azért van, hogy megtanuld, mert fontos! Ragaszkodás + szexualitás = Szerelem. Hagyd meg a barátnőidet barátnak, mert ha valakivel ennyire jóba vagy, akkor abból nagyobb haszon lesz, ha egy megbízható barát lesz belőle és nem több.


2. Különben is, melyik épeszű embernek nem undorító a hímvesszőkkel egymás végbelébe turkáló férfiak? A leszbikusságtól még nem kapok hányingert, de ez valószínűleg csak a nemi hovatartozásom miatt van.


3. Azért nem lehet elfogadni őket, mert ez TERMÉSZETELLENES. Akkor vagy bi, ha már mindkétféle egyénnel volt már kalandod az ágyban (vagy rosszabb esetben akárhol máshol). Ha nem volt, akkor nem mondd ki biztosan, mert nem igaz. Ha igen, akkor se gondolod, hogy a férfiak sokkal nagyobb hatást gyakorolnak az érzelmeidre?


Üdv.

2011. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!