Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elítélitek a "más" embereket?

BritishBitch. kérdése:

Elítélitek a "más" embereket?

Figyelt kérdés

Melegeket, leszbikusokat, biszexeket?

Ha igen, akkor miért?

Miért nem lehet elfogadni őket?

:S

14/bi lány.


2011. jan. 25. 23:24
1 2 3
 21/25 szamóca. ***** válasza:

ezt am úgy birom ::DDD a férfiak 80%-a vágyik az anális szexre. de ahogy b*ikról van szó rögtön jön h "jhuj farbaturi, degusztustalan egymás seggébe farokkal óó :O "

itt némi ellentmondást vélek felfedezni XD

egyébként a lezbikusságot elfogadhatóvá tették a feminizmus hullámával, a buzeránsokat meg még nem, de ami késik nem múlik, egyre nagyobb divat az is.

2011. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 szamóca. ***** válasza:

"Illetve a másik ami nagyon *** a csőröm, hogy házasságot akarnak kötni vagy gyereket akarnak örökbe fogadni.."


oké, a házassággal egyetértek, ahoz nem kívánok hozzászólni.

de... jártál te már árvaházban?! a szegény gyerkőcöknek az is jobb lenne ha egy homoszexuális szado-mazo csimpánzpár nevelné őket. Igen, én is hátratenném a listán a melegeket, előbb a hetero pároknak adnék, de könyörgöm, aki már járt árvaházban az nem mondd ilyet. látogass meg egyet.

2011. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján ítélem el az embereket...
2011. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"szamóca. válasza:


"Illetve a másik ami nagyon *** a csőröm, hogy házasságot akarnak kötni vagy gyereket akarnak örökbe fogadni.."


oké, a házassággal egyetértek, ahoz nem kívánok hozzászólni.

de... jártál te már árvaházban?! a szegény gyerkőcöknek az is jobb lenne ha egy homoszexuális szado-mazo csimpánzpár nevelné őket. Igen, én is hátratenném a listán a melegeket, előbb a hetero pároknak adnék, de könyörgöm, aki már járt árvaházban az nem mondd ilyet. látogass meg egyet."


Én rendszeres támogatója vagyok több alapítványnak is amikben többek között egy árvaház is szerepel..

Ezenfelül jártam már árvaházban és láttam mi zajlik ott és azt is, hogy hogyan. Viszont! Még mindig nem értek egyet azzal, hogy ez a kisebb rossz! Pláne abból kifolyólag sem, miszerint nem ismeretes az, hogy hogyan is fogják nevelni a gyerkőcöt, kit kivettek az intézetből illetve az sem, hogy mekkora anyagi fedezetet fognak számára biztosítani! Szóval van itt megannyi ráció!

2011. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Jack kapitány ***** válasza:

Én személy szerint lexarom az egészet.

És rohadtul letud fárasztani néhány ilyen kérdés.

2011. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!