Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság a kiút?

Az öngyilkosság a kiút?

Figyelt kérdés

Elmesélem az egészet az elejétől.

Az a helyzet hogy én nagyon érzékeny lány vagyok és ha van egy legjobb barátnőm akkor elvárom tőle hogy mindent megosszon velem.kezdem.:4-en voltunk barátnők általánosba.Nekem volt egy legjobb barátnőm,meg egy másik lánynak volt legjobb barátnője és összeáltunk valahogy.

általános-ba 8 éven keresztül én voltam az a lány akit szivatni lehet én voltam a legszebb lánynak a barátnője.Most visszagondolva csak kihasznált engem.Aztán utána Átmentem először egy gimibe de ott nem bírtam a koránkelést mert egy másik városban van.Aztán átjöttem oda ahova a 4-es fogatból egy másik lány átjött.Mielőtt átmentem jóba lettünk ketten.Na szóval most hogy ittvagyok és neki lett egy barátja teljesen máshogy viselkedik velem.Nem mond el nekem semmit,szinte mindent úgy kell kihúzni belőlle.Ha megkérem hogy egy képet küldjön nekem át gépen akkor jön az hogy "jajjj de most nem tudok odaülni.blabla bla..."Mindenki őt imádja egyre több barátja lesz meg minden mert ő a cuki lány.Én pedig attól hogy ő kezd népszerűbb lenni én alsóbbrendűnek érzem magam nála.Meg mostanába mindenkinél.Nincs önbizalmam,nincsenek barátaim csak haverjaim,zárkózott vagyok,nem tudom milyen vagyok,nem jövök ki anyával olyan szinten elegem van már ebből hogy már a sok stressztől a fejem is fáj,anyát is le ku*rváztam meg ő is mondta hogy milyen hülye gyerek vagyok.tudom hogy nem szabadott volna ilyet mondani rá de nagyon frusztrált vagyok és nem tudom hogy levezetni.Minden reggel alig várom hogy haza érjek a suliból és egyedül lehessek.Midnen hétfőn azt várom hogy legyen már péntek és egyedül lehessek egész hétvégén ne bántson senki.Én egy roncs lettem.Nem vidít már fel szinte semmi,egyedül az éneklés maradt.Én ezt már nem bírom tovább.A mamám is azt mondta hogy "sajnos az ő unokája vagyok" Nem ért meg senki.Én ezt már egyedül nem bírom.Segítsetek mit tegyek????????


2011. jan. 31. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1

az öngyilkosság csak 1 kiút a problémából.

nem igaz, hogy nincsenek előnyei, meg a sátán műve, ezek tipikus semmitérő válaszok

ettől függetlenül nem ajánlom, vannak sokkal előnyösebb választások is


2

vannak komolyabb problémák is az életben, habár a magány is egy elég komoly probléma, de ez a helyzet egyáltalán nem reménytelen, vagy komoly (külső szemmel). azért, mert aki ilyet művel veled, az nem a barátod, ezért nincs is értelme aggódni rajta.


3 választások:

3.1 megpróbálod rendbe rakni a "barátságodat". nem ajánlanám, olyan munka lehet, mint egy csecsemőnek kiganézni az istállót - lehetetlen

3.2 próbálj új barátokat keresni. ezt inkább ajánlom. de ne ilyeneket, akik a hírnévre hajtanak, meg csudaszépek. az ilyenek általában nem foglalkoznak, csak azokkal, akik előrébb viszik őket. ha felnőnek, belőlük lesznek a szilikonmellű háziprostituáltak, a pökhendi főnökök, popsztárok... olyat keress, aki szerényebb

3.3 próbálj változtatni magadon is. önmagában a meditáció semmit sem ér, ha a probléma úgyis előjön. először ismerd meg magad, és ha tudod, hogy mire vágysz, mit tudsz elviselni, olyen embereket keress, akik közt jól tudod érezni magad hosszútávon is

3.4 pszichológus. nem ajánlom, mert általában drága, és ilyenekkel nem is nagyon foglalkozik. ha van egy jó barátod, többet ér, mint 100 pszichológus. ők csak pénzért hallgatnak, nem töltenek el veled sok időt, nem szeretnek téged, nem lesznek emlékezetes élményeitek.


17:13 teljesen értelmetlen egy elkeseredett embernek ilyenekkel érvelni. akit a szülei is elfelejtettek, azt igazán nem érdekli, mit fognak érezni a halála után. akkor már mindenki sírni szokott, csak az nem tűnik fel senkinek, hogy eddig nem foglalkoztak vele. nincs joga senkinek sem számonkérni olyat egy gyenge embertől (gyerektől) amit a felnőtt sem tesz meg: felelősségérzet.


kérdezőnek: ha van további kérdésed, vagy csak beszélgetni szeretnél, küldhetsz privátot

2011. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Barátkozz inkább hozzád hasonló emberekkel.
2011. febr. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Az öngyilkosság a legrosszabb amit tehetsz,semmiképp ne tedd meg!!

Erősítsd meg magad.Fel kell készülnöd,az életben nagyon sok olyan szituációt élsz még át,ami elől legszívesebben elmenekülnél,de amíg ezt teszed addig nem oldod meg magát a problémát.

Nem mellesleg egyet értek azzal a felszólalóval aki azt mondta ezzel kitolod a problémát az örökkévalóságba.Nagyon jól fogalmazott,én sem írhattam volna jobban:).

Bill Wiese könyvét,a címe 23 perc a pokolban,mindenkinek ajánlom!!

Az öngyilkosság nem megoldás!

2011. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szard le a pofáját mindenkinek Egy szar ember se ér annyit hogy meghalj csináld amit szeretsz
2011. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Barákozz inkább hozzád hsonlo emberekkel?? Akik öngyilkosok akarnak lenni?
2011. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 varázsló 12 válasza:
Tanuld meg!!!! Nem azért kell sírni amid nincs, hanem megbecsülni és vigyázni arra amid van!!!!
2011. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szia valahogy én is így vagyok.. A barátom 11 hónap után szakított velem.. és közben a "barátnőmnek" mond el mindent.. pedig a legjobb barátom volt... és most nagyon rosszul érzem magam..

Ha van kedved levelezhetnénk.. Egyedül nehezebb elviselni..

2011. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Aki képes egy ember miatt, semmi problémával ilyenekre gondolni...Mit foglalkozol vele?
2011. dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!