Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa a zenei ízlésem?

Furcsa a zenei ízlésem?

2011. febr. 5. 16:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vagy legalább hallgassatok mindegyikbe bele.
2011. febr. 5. 16:32
 2/20 szamóca. ***** válasza:

hát tudod ki hallgat végig ennyi kárpátiát =)

egyébként változatos, semmi probléma nincs vele.

én is majdnem mindent meghallgatok, néha olyan stílusváltásaim vannak egyik percről a másikra hogy szegény anyu azt se tudja hova bújjon :)

2011. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 böiler ***** válasza:
0%

Az érzelmes keményfaszú 1488 millióért fellépő divat "fasisztákat"* kihagyom, köszi. Ettől függetlenül szerintem nem furcsa, és ha szereted ezeket hallgatni, akkor hallgasd. És kit érdekel, hogy ki mit gondol? Na ugye...


*Van mikor én is hallgatok jobboldali zenéket, de a Kárpátiától, mint jelenség a hideg ráz. Akkor már inkább ott a MOS-OI!, AMF (Archivum), Nemzeti Front, Vádló Bitófák... stb.

2011. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ebben mi lenne a furcsa ? biztos azért furcsa neki mert nem ehhez szokott , de kb minden 3. ismerősöm ilyeneket hallgat
2011. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Második válaszoló


Mi a baj a Kárpátiával? Egyáltalán nem jobboldali, csak természetes Magyarság árad belőle. Szép, régi magyar nótákat megzenésítettek. (Legalábbis sok olyan száma van.)

2011. febr. 5. 19:11
 6/20 szamóca. ***** válasza:

képmutató pénzéhes álmagyar szerencsétlenek.

én mondju kalapvetően nem érzem át ezt a magyarmániát, de ez egyéni szocproblémám. aki tisztességesen él és nemzetb*zi azt tisztelem. legalább csinál valamit. de ők?:DDDD csak a pénzre mennek.

2011. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek megvan a saját véleménye, én ezt tiszteletben tartom. Ha te nem szereted, akkor nem szereted.

Nem vitatkozási szándékkal írtam.


Én attól még szeretem a zenéit. Az messze nem ugyanaz, mintha a zenekar tagjait szeretném.

2011. febr. 5. 19:40
 8/20 szamóca. ***** válasza:

oké, engem sem érdekel különösképpen. én a zenéjüket sem szeretem de az más kérdés. elvi bajom is van velük.

hallgasd ha neked jól esik, abba nem hal bele sneki

2011. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Még a nagymamám is szereti.

(Ezt a dalt kislánykorában hallotta, csak nem megzenésítve.):


http://www.youtube.com/watch?v=SsSoUP-k0nM

2011. febr. 5. 19:58
 10/20 szamóca. ***** válasza:

zeneileg egyébként nem rosszak, ezt sosem mondtam. nekem nem jön be, de hát celine dion se mégis tud énekelni.

alapvetően ideologiai problémáim vannak a hungarizmussal, ami mondjuk vlaóban előítéletességből származik. Ezen felül velük nekem "személyes" problémáim vannak, vagyis valóban a tagokkal, a szervezésükkel. pénzéhesek, csak ezért csinálják. innentől kezdve hitelét veszti az egész. ami oké, attól te hallgathatod bár ne fűzz hozzá nemzeti érzelmeket mert az már képmutatás (feltéve ha tudsz a pénzéségükről és hogy valójában milyenek). én nem fogom. nem szeretem ezt a fajta zenét, más stílust szeretek.

2011. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!