Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa a zenei ízlésem?

Furcsa a zenei ízlésem?

2011. febr. 5. 16:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én csak a számaikat ismerem, a tagokat nem igazán. Lehet, hogy képmutatók, pénzéhesek, de attól még imádom sok számukat. (Néhány számukat meg is könnyeztem, mélyen megérintette a lelkemet).
2011. febr. 5. 20:08
 12/20 anonim válasza:

Nekem is tökre hasonló az ízlésem, emlékszem amikor először meghallottam a La campanellát le se tudtam róla állni, és mindenáron meg akartam tanulni játszani. :D

A kárpátiából nem tetszik az összes, én tőlük a valahol tőled távolt, meg az ugye gondolsz néha rám-ot szeretem :) hallgasd meg őket sztem :)


17/L

2011. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 böiler ***** válasza:

"Ettől függetlenül szerintem nem furcsa, és ha szereted ezeket hallgatni, akkor hallgasd. És kit érdekel, hogy ki mit gondol? Na ugye..."


Azért mert nem szeretem őket, különböző okok miatt (szamóca kifejtette őket), én lesz@rom, hogy te szereted-e. Én csak a véleményemet írtam le, és, ha azzal jössz, hogy nem kérdezted, akkor tökön szúrom magam. :D Nem bántó szándékkal írtam, csak mindenki oda van a Kárpátiáért... Oké, nem para, régen én is hallgattam, vannak jó számaik, de nekik csak a pénzről szól az egész. Persze, nem tudhatom biztosra, én így látom és kész.

Amúgy az a jó, ha sokfajta zenét hallgatsz.

[link]

Én ezeket szoktam. Megtalálhatsz köztük punk, rock, metál, punk-rock, rap, meg mittudomén milyen bandákat/előadókat. Van köztük jobboldali, van köztük baloldali. Ennyi.

2011. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ismerem mindkettőt, az "Ugye gondolsz néha rám?"-ot jobban szeretem. :)


Az "Abból a fából" hasonló a "valahol tőled távol"-hoz, és azt nagyon szeretem:


http://www.youtube.com/watch?v=hbBn_4Tg_iw&feature=related

2011. febr. 5. 20:22
 15/20 A kérdező kommentje:

böiler


Igen, mindenkinek más a zenei ízlése.

2011. febr. 5. 20:24
 16/20 böiler ***** válasza:
Igen, és én csak azt mondtam, hogy SZERINTEM milyen banda. Ennyi, téged nem bántottalak azért, mert őket hallgatod. Ha szereted akkor hallgasd. Még mindig jobb, mint valami értelmetlen *nemmondomki*.
2011. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

böiler


Tudom, hogy nem ártó szándékkal mondtad. Amint látod, nekem is "változatos" a zenei ízlésem. :)

2011. febr. 5. 20:30
 18/20 szamóca. ***** válasza:

na http://www.youtube.com/watch?v=OfIfzVf8t6E

tessék, mert ez a nap kedvence :DD aztán béke van, sz*rjuk le egymás zenei ízlését

2011. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még, hogy egyes előadók nem őszintén éneklik a számaikat (a pénzre hajtanak, stb), attól én még felfedezhetek benne jelentéstartalmat, belőlem még válthat ki érzelmeket.

Persze, illúzióromboló a tudat hogy az előadó szájából nem szól őszintén a szöveg, de attól még felfedezni vélhetem benne a mondanivalót.

Ezt csak úgy általánosságban mondom, nem konkrét bandákra értem.

2011. febr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 szamóca. ***** válasza:

akkor hallgasd =) senkit nem zavar.

engem eltaszít a gondolat...ez olyan mintha egy keresztény misén egy buddhista pap prédikálna a bibliáról... nekem hitelét veszti, de ha te átérzed hát csináld.

2011. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!