Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedül maradok életem végéig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok életem végéig? A depresszió szélén állok! PLS

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista srác vagyok. 4 éve nincs barátnöm. Alapjában véve sem külsöleg sem belsöleg nincs velem probléma. De vmiért a kutya sem foglalkozik velem. Társasági ember vagyok, a baráti társaság közepe. Ami probléma lehet velem az az h lányokkal semmilyen szinten nem állok kapcsolatban. De kaput ma az tette be nálam amikor a ritka gusztustalan rocker szomszédom hazaállított egy csinos lánnyal.Azt tudom h a hiba bennem van.Nem akarok tovább egyedül maradni! Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett.
2010. szept. 17. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy valaki neked gusztustalan, másnak még tetszhet! ÉN pl hányok az emo-s pasiktól, sok lány meg odavan értük...

Próbálj meg ismerkedni, flörtölni csajokkal! hátha bejön!

2010. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező,

nem szabad szomorkodnod hiszen még nagyon fiatal vagy, elméletileg még nagyon messze van életed vége! nehogymár feladd ilyen hamar!

Először is gondold át mi lehet a probléma! Ne tedd túl magasra a mércét, ne képzelj el magadnak egy tökéletes nőt, mert olyan nincs! Légy nyitott! És a legfontosabb, hogy ha megtetszik egy lány menj oda és próbálkozz! Ha visszautasit igy jártál, de legalább PRÓBÁLKOZZ! Azért még véletlen se hátrálj, mert csalódhatsz! Sajnos akármit csinálsz ez benne van, de KOCKÁZAT ÉS PRÓBÁLKOZÁS NÉLKÜL SEMMIT SEM NYERHETSZ!

Tudod azt az embert, aki egész életében azért imátkozott, hogy megnyerje a lottót... amikor meghalt, megkérdezte az Istent hogy mért nem adta meg neki! Az Isten azt felelte: Mért nem vettél soha lottószelvényt??

Segits magadon és az Isten is megsegit! Sok sikert és HAJRÁÁÁÁ!!!

2010. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

ja és

22/L :)

2010. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
A hiba ott van, hogy a csúcs nőket látod csak, mert ezt programozta beléd a média. Engedj az igényeidből s akár boldog is lehetsz - egy ideig mindenképpen.
2010. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

hidd el :D...akkor jönnek a legtutibb csajok amikor már jársz egy olyannal aki nemnagyon tettszik

pl. annak barátnői...és összeveszel azzal a csajjal...szakítás és ott a többi

ja meg támaszkodj haverokra...nemigaz hogy senkinek sincs csajismerőse :D...és a másik...ha keresgélsz, nemtalálsz...nemigaz a közmondás -.-...na mégegyet...csajoknak kicsit számít a zsozsó, de nem minden esetben, viszont az tuti hogy akkor vagy szarban ha bevallod hogy szereted...ánnyíí :D

2010. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Alapjában véve sem külsöleg sem belsöleg nincs velem probléma. De vmiért a kutya sem foglalkozik velem."


Attól nem leszel vonzó, ha nincs veled probléma. Egy brutális vagy felelőtlen vagy hülye férfi is lehet vonzó, ha pl. jó az ágyban, jó dumája van, jól táncol, tud bánni a gyerekekkel stb - és/vagy ha sok pénzük van.


"Azt tudom h a hiba bennem van.Nem akarok tovább egyedül maradni! Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett."


Hibásan gondolkodsz a kérdésről. Ez nem úgy működik, hogy ha jó vagy "nem problémás" ember vagy, akkkor "megérdemled", hogy legyen nőd és akkor lesz is.


Hanem úgy, hogy vannak férfiak és vannak nők. Mindkét nem számára a másik nem egyedei közt vannak vonzóbbak és kevésbé vonzók. A férfiakat pl. vonzzák a szép nők. A nőket vonzzák a férfias férfiak. A férfias férfi magabiztos, határozott, bátor, erős, érdekes, izgalmas, esetleg még ezen felül: titokzatos, jó humorú. És az mindig sokat segít, ha sok pénze van.


Vagy a személyiségedet és a viselkedésedet kell fejlesztened, hogy vonzóbb legyél, vagy jó sok pénzt kell keresned, hogy a hiányosságaidat ellensúlyozd. Akkor majd tapadni fognak rád a nők.


Amúgy meg az is teljes mértékben lehetséges, hogy valójában vonzó vagy és a nők igenis vágyakoznak rád, csak teljesen vak és süket vagy az irányukban, és nem érzékeled, amikor helyzetben vagy, vagy pedig egyszerűen esélyt sem adsz nekik, azaz nem állsz velük szóba, nem nézed meg őket, nem próbálkozol velük.

2010. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

:D ismerõs helyzet! 21 éves egyetemista srác vagyok én is és

4 éve nekem sincs barátnõm, de az igazat meg vallva most nem is szeretnék, mert nem lenne kraftom hozzá.

Amúgy ne keseredj el, amint nem számítasz rá (vagy megtudják hogy sok pénzed van) elõkerülnek a nõk!. Az igazira meg úgy fogsz rá találni amikor nem számítasz rá.

2010. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
21:53nak: sztem ha normális vagyok érdemelnék egy normális nôt. Ez a van pénzed duma pedig annyira szánalmas. Nem akartam irni mert nem akartam h nagyképünek tartsanak de nekem van pénzem nem is kevés. De még igy sem tdok felszedni senkit sem. Es igen a jeleket sem veszem észre, teljesen vak vagyok. mondtak ezt mar.....
2010. szept. 17. 22:46
 9/21 anonim ***** válasza:

"Alapjában véve sem külsöleg sem belsöleg nincs velem probléma. De vmiért a kutya sem foglalkozik velem."

Talán te is érzed az ellentmondást a mondatodban,azt írod

alapjába véve semmi gond,DE...

(Majd egyik mondatodban írod is tudom bennem van a hiba) Szerinted van valami amin esetleg változtatnod kéne? Esetleg mégis van valami oka hogy úgy érzed nem foglalkoznak veled?

A baráti társaság közepének lenni jó dolog..de úgy veszem ki ez egy összeszokott társaság,és a lányok valahogy kiesnek ebből?

Gondolom nem csak a szomszédod zavar a csinos lánykájával :) Alapjába véve ez abból fakad,hogy félsz a magánytól,már 21 éves vagy,és bepánikoltál úristen mi lesz.Az ebből fakadó félelem gondolom most érte el tetőpontját..

Nem lehet hogy csak rossz helyen keresgélsz? :)

2010. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

22:46


"sztem ha normális vagyok érdemelnék egy normális nôt."


Sürgősen verd ki a fejedből ezt a gondolatot, mert a dolog nem így működik. A nők vagy vonzódnak hozzád, vagy nem. Ha vonzod őket, téged választanak. Ha odamész a zöldségeshez, akkor vagy a körte kell neked, vagy az alma, és azt veszed, amelyik kell. Vagy semmit se veszel. Nem úgy van, hogy a körte egy korrekt gyümölcs, ami "megérdemli", hogy megvedd.


"nekem van pénzem nem is kevés."


Akkor vagy annyira nem vagy férfias, hogy még rengeteg pénzzel sem tudod kompenzálni, vagy pedig nem virítod a pénzed eléggé látható módon. Vegyél BMW-t, és pörgesd a kulcsot jól láthatóan.


"Es igen a jeleket sem veszem észre, teljesen vak vagyok. mondtak ezt mar....."


Akkor ezt kell kifejleszteni.

2010. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!