Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barát az ilyen ember? Érdemes...

Barát az ilyen ember? Érdemes egyáltalán tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy hobbija, annak él, tegyük fel, horgászat. Ez nekem is a hobbim, de neki nincs jó felszerelése, ill. kocsija. Mindig felhív, h menjünk együtt horgászni (elsősorban a kocsi miatt, mert ha neki is lenne, nem hívna szerintem, vagy lényegesen ritkábban). Legutóbb is elvitette magát (ingyen szoktam vinni), de nem hozott felszerelést, tőlem kért és kapott mindent. Aztán ő fogott rengeteget, én semmit, de annyit se mondott, h nesze b.meg, egy hal. Nekem ez nagyon rosszul esett, mikor mondtam neki, azt válaszolta, h ilyen a szerencse.
2011. febr. 8. 18:01
1 2
 11/14 anonim válasza:

a benzin márpedig nem olcsó játék ... :S

én vagy pénzért venném, vagy ha legközelebb "elhívna" akkor elvinném meg ott hagynám :D:D

egyépként: Nem! nem barát az ilyen...!!!

2011. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Neki többet nem lesz szerencséje nálam, az fix.
2011. febr. 8. 19:04
 13/14 anonim válasza:
*egyébként (bocsi)
2011. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam otthagyni, talán így rájön, h mekkora f.sz volt. Persze a lényegen nem vátoztat már.
2011. febr. 8. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!