Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek a verekedéstöl?

Xyu kérdése:

Miért félek a verekedéstöl?

Figyelt kérdés
Általánosiskolában és mindenkit megvertem szinte de középsuliba szinte mindenkitöl féleg pedig még soha senki nem vert el.Szóval a kérdésem miértt félek a verekedéstöl?pl:suli után
2011. febr. 11. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A jó any@dért kell verekedni!!
2011. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen férgek miatt félnek, mint te! Tudod hány 8ált, alatti gyerek fél az ilyenektől? Mocskos alak vagy, remélem tudsz róla...


A kérdésre pedig: Saját tapasztalatod alapján félsz. Elős vagy, ezért most nem teheted meg ezt velük, akik sokkal nagyobb fizikai erővel rendelkeznek.


Üdv.

2011. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én inkább a magad fajtáktól megkímélem magam :(
2011. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon utálom az olyanokat, mint te vagy.
2011. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert egy b@szari alak vagy, akármennyi embert vertél már meg, te félsz. Gyáva ember.

Gyengébbek ellen természetesen már erős vagy, de a hierarchia legalján vagy. Ez ellen csak úgy tudsz tenni, hogy megpróbálod ledobni ezt a gyávaságot, és barátkozni másokkal, és nem csak verekedni. Sajnos nálad ez központi téma, szóval nem sok reményt látok benned.

2011. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, állj ki velem verekedni. Na?
2011. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
idioták vagytok mind aki irt.nem azt mondtam hogy direkt csak ugy vertem meg őket,mindre volt okom azt hogy mindenkit képletesen értettem csököttagyuak.és nem, lehetett megoldani beszélgetéssel ezért fajult verekedésbe.utolsó te internethős menj supermariozni
2011. febr. 13. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert még nem ismered annyira a többiek taktikáit és ettől félsz.Én is most így vagyok:/
2012. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!