Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek? Folytatás

Figyelt kérdés

Előző kérdésem folytatása:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1734..


további kérdéseim:

egyes válaszok új gondolatokat ébresztettek bennem. pl. a lányok többsége nem jönne össze szűz fiúval, ellenben a k*rvázást elítélik.

Akkor úgy gondolják hogy vannak olyan emberek, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatot?


Persze akadtak olyanok is akik azt írták örülnének egy szűz fiúnak, de ez az egész elég komolytalanul hangzott kb. "milyen poén lenne ha szűz lenne a barátom" stb.

ellenben a tapasztalataim nem ezt tükrözik... mert azért látszik, hogy melyik srác tapasztaltabb szexben (külső, lányokkal való viselkedés stb.), és érdekes módon a lányok leginkább velük akarnak összejönni.

Ők az "anyai ösztön" miatt próbálják nyugtatgatni az embert? :)


2011. ápr. 22. 12:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem 33 évet várt rám.
2011. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

messziről jött ember azt mond amit akar :)


de ebből még nem derült ki milyen a kapcsolatotok, hogyan találtatok egymásra stb.

2011. ápr. 22. 12:21
 3/39 anonim ***** válasza:
93%

Én még mindig azt mondom, hogy számomra sem baj, ha egy fiú szűz. Mutatja, hogy nem csapodár, és nagy csajozó. Ez csökkenti annak az esélyét, hogy megcsalna, én elég féltékeny típus vagyok.

De amúgy hány lánynál próbálkoztál eddig? Volt bármilyen kapcsolatod? Akármilyen rövid is legyen?

2011. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, nem olvastam végig a másik kérdésre az összes választ, de leírom, hogy én mit gondolok erről az egészről.

Én sokkal jobban megbecsülök egy olyan fiút, aki várja az igazit, mintha valaki csak azért összeszed egy csajt egy éjszakára, hogy elveszítse a szüzességét. Ha ez derült volna ki a barátomról, biztos csalódtam volna benne, és nem is jöttem volna össze vele.

Szerintem az gáz, hogy manapság az emberek nem várják ki az igazi szerelmet. Legtöbben nem tudják, milyen olyasvalakivel elveszíteni a szüzességed, akivel tiszta szívetekből szeretitek egymást, és egész életeket együtt akarjátok leélni. A legtöbben csak úgy szexelnek összevissza és nem tudják milyen SZERETKEZNI.

Tudom, hogy már nem sok lány van, aki a mai világban így gondolkodik, de én igen is úgy gondolom, hogy inkább várja meg a fiú a szerelmet, mert én például sokkal jobban megbecsülnék egy ilyen fiút.

Szerencsére a barátom is csak egy lánnyal volt előttem, akivel 2 évig voltak együtt, úgyhogy egy komoly kapcsolatban veszítette el a szüzességét. És én már a 2. találkozásunkkor rákérdeztem, hogy szűz e még, és el is mesélte az egész sztorit. Ugyanúgy én is elmondtam neki, hogy én még szűz vagyok, és még szeretnék várni a szüzességem elveszítésével, mert nem érzem magam késznek rá lelkileg. És Ő várt rám 1 évet, és ennek már több, mint 3 éve, és még mindig együtt vagyunk, szerelmesen... ÉS a szerelem számít, nem pedig, hogy milyen teljesítményt nyújtunk az ágyban. Mivel szerelemből szeretkezünk, így az számít közben is, hogy egybeolvadhatunk... Például nekem még soha nem volt orgazmusom menet közben, ez részben a barátom teljesítmény műlik, ám ez soha nem zavart egy cseppet sem, és meg se fordult a fejemben, hogy elhagyjam emiatt. A szeretkezésben a szerelem beteljesülése a legcsodálatosabb, nem a testi élvezetek...

De ha más szemszögből akarom írni- számodra taszító egy 25 éves szűz lány? Azt gondolod róla, hogy biztos defektes, mert nem feküdt még le senkivel, vagy béna lenne az ágyban?... Abból indulj ki, hogy Te mit gondolsz egy lányról fordított esetben, és ne érdekeljen mások véleménye a dologról.

Lehet, hogy már nem sokan vagyunk, de van még olyan lány a világon, aki megbecsül egy ilyen fiút, és semmivel nem leszel kevesebb a szemében emiatt.

20/L

2011. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

előző kérdésből az a lány vagyok, akinek 23 éves szűz barátja van

hallod, a mostani kérdéseid közül a második elgondolkodtatott kicsit, és rájöttem, hogy az összes pasi akibe valaha szerelmes voltam szűz volt még XD

oké, mondjuk páromon kívül eggyel nem jöttem össze, de az azért volt, mert NEKIK nem kellettem (ők kellettek volna nekem)

de amúgy őszintén mondom, hogy ez a szüzesség dolog nem volt szempont, csak így sikerült

és azt is őszintén mondhatom, hogy halványlila gőzöm nem volt mielőtt összejöttünk, hogy a párom esetleg még szűz lehet, főleg mivel tudtam, hogy volt előttem 2 évvel egy 9 hónapos kapcsolata

amúgy amikor összejöttünk, és szép lassan haladt velem, nem tolakodott, felmerült bennem, hogy hátha még szűz, de a barátnőim egytől egyig kiröhögtek, meghogy én bebeszélem magamnak, mert annyira ezt akarom, és ilyenre ne számítsak, hát 23 éves már, csak egyszerűen rendes pasi, és tudja, hogy még nem volt barátom

aztán mégis nekem lett igazam, boldogabb nem is lehettem volna, neki meg egy kő esett le a szívéről, mert előző barátnője nem volt túl megértő...

2011. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
12:33: nem volt még semmi, és elég sok lánynál próbálkoztam...
2011. ápr. 22. 13:57
 7/39 A kérdező kommentje:

12:44: még naiv vagy. az hogy én mit gondolok egy szűz lányról nem számít semmit, a lányok ugyanis nem úgy fognak megítélni engem.


a többire nem látom értelmét válaszolni.

2011. ápr. 22. 14:00
 8/39 A kérdező kommentje:
12:52: kedves történet. de sajnos nem tudom a hasznomra fordítani..
2011. ápr. 22. 14:01
 9/39 anonim ***** válasza:

12:52

csak annyit akartam egyfelől, hogy egy tapasztalatlan lány nem fogja tudni megmondani, hogy a pasinak volt-e vagy sem kapcsolata, főleg nem ránézésből vagy viselkedésből XD (valsz az ágyban se venné észre ha a srác nem mondja)

a másik meg, hogy én az olyan fiúkhoz vonzódtam, akik nem vették félvállról a kapcsolatokat, nem feküdtek le fűvel fával, valsz ezért is voltam mindig szűz fiúba szerelmes

szóval van olyan lány, aki az ilyen fiút szereti, és örül ha a srác szűz, és van aki nem, ízlések és pofonok

és nem tudja mindenki megmondani egy srácról, hogy tapasztalt-e...

meg amúgy eléggé el lehet leplezni a tapasztalatlanságot a mindennapi életben... én párom is totál meghökkent, amikor elmondtam neki, hogy nem volt előtte barátom...

2011. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

12.33as vagyok.


Mégis, mit takar az, hogy próbálkozol egy lánynál?


Ugyaninnen megismertem egy srácot, hasonló problémája volt, csak 1-2 évvel volt fiatalabb, mint te. Elkezdtem beszélgetni vele, mindig ráírtam. Aztán nem írtam, vártam, hogy írjon. Azóta semmi. Ez egy kicsit rosszul esett, hisz úgy gondoltam az esete vagyok. Szóval lehet, hogy te úgy gondolod hajtasz egy csajra, de ő nem így érzékeli.

2011. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!