Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 173cm környékén vagyok és 90...

173cm környékén vagyok és 90 kiló és 16 éves elmúltam már. (LENT VAN A FOLYTATÁS)?

Figyelt kérdés
De viszont akinek elmondom hogy hány kiló vagyok azt mondják hogy rossz a mérleg.75 kilónak néznek általában de a lányok többsége elutasít és szerintem ez miatt. Szerintetek fogyjak le? És ha igen akkor hogy lehet a leggyorsabban lefogyni?
2011. febr. 11. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem így pont jó vagy.
2011. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Itt gyakorin még le is bu*iztak egy másik képemre mert van egy füllbevalóm -.- meg azt írták hogy szép nő vagy..
2011. febr. 11. 18:01
 13/17 anonim ***** válasza:
nem kell foglalkozni velük.Én pl a mai napig nem értem miért kell egymás cuccait cikizni :)
2011. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó könnyű mondani ..nem tudok nem foglalkozni ilyen dolgokkal :S Azt viszont énsem értem =/ Vettem egy cocacolás övet nekem nagyon tetszik de pár haver fikázta hogy mi ez már hogy cocacólás öved van fuj meg ilyenek..de nemazért veszem fel hogy nekik tetszek..lányoknak bejön és az a lényeg hogy neked tetszen :) Amúgy én úgy érzem néha magam hogy csak velem történnek dolgok..feszt engem talál be mindenki, mindig engem basznak át a nők, jó hogyha 1-2 ről lenne szó nem érdekelne de nem 1-2 volt =/
2011. febr. 11. 18:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Hidd el nem te vagy az egyetlen, akinek beszólnak az öltözködési stílusa miatt.Mondjuk nálam csak egyszer fordult elő...philip russeles póló miatt xD (remélem jól írtam :D)nem tudom milyen "barátnő jelöltjeid" voltak, de érdemes könyvtárba,interneten (akár társkeresőn) ismerkedni.Ott viszonylag rendes lányok vannak.
2011. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na ..fennt vagy már jó ideje 3-4 társkeresőn és 10ből 1lány HA vissza ír ...:D csak hogy érezd, és eléggé szar látni hogy spanomnak meg a csajok maguktól irkálnak neki na mindegy :D
2011. febr. 11. 22:09
 17/17 A kérdező kommentje:
vagyok*
2011. febr. 11. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!