Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem bírok egyedül...

Miért nem bírok egyedül vásárolni?

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően leírni a problémám.

Mostmár nagyon ráférne a ruhatáramra, hogy az egészet, úgy ahogy van lecseréljem. Szerencsére a lehetőségem is adott volna hozzá, csakhogy egyedül kellene el mennem vásárolni, és ezzel a gondolattal nem bírok megküzdeni. Próbáltam szembenézni vele, és csak azért is egyedül vásárolgatni, de utána olyan hülyén éreztem magam, hogy még sírtam is miatta. Kifejezetten rosszul érzem magam, ha be kell mennem egy üzletbe. Egy ideig úgy volt, hogy inkább hordtam a kopott, elnyűtt és a divatból ki tudja mikor kiment ruhákat, de még egyszer ezt nem csinálom. Viszont mostmár tényleg nem lehet tovább halogatni a dolgot, nagyon cikinek érzem magam a cuccaim miatt.

Senki nincs, akit elhívhatnék. Mi a véleményetek erről? Nagyon ostoba vagyok?


2011. febr. 23. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Neeeeem, nincsenek barátaim, egyébként már rájöttem a probléma nyitjára. Olvasd vissza a kommentjeimet.
2011. márc. 1. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!