Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos vagyok, mit tehetnék?

Magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni egyedül, ismerősök nélkül, munka után, Budapesten, úgy, hogy nincs nagyon pénzem se szórakozásra?

Furán hangzik, de elegem van magamból. Már sétáltam, olvastam eleget, hallgattam zenét. Folyton az egyedüllétem korlátaiba ütközöm. Az életemen agyalok állandóan, elméletben már mindent végiggondoltam és kielemeztem, mindennek sejtem az okát, de semmi haszna, ha nem tudok élni, nem tudok fejlődni, mert nincsenek kapcsolataim, nem történik velem semmi. A munkahelyemen én vagyok a legfiatalabb, és elég idegennek érzem magam. A munkámat amúgy is számítógépen végzem, néha ebbe menekülök mániákus módjára az egyedüllét elől. Van néhány barátom, akikkel nagy ritkán, havonta beszélgetek pár órát, és persze a szüleim, akiket örülök, ha nem látok/nem hallok. (Ők ugyanígy élnek egyébként, csak ketten, nekik sincs senkijük.) Szeretném már valakivel megosztani az életem, de annyira nehezen tudok kötődni emberekhez, legyen szó bármiről.

Mindig az a válasz az ilyen kérdésekre, hogy majd csak megváltozik, majd csak jön valaki, történik valami... De honnan, miből? Nem tudom, hogyan változtathatnám meg az életem.


2011. márc. 10. 01:08
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
25 körüli férfi vagyok egyébként
2011. márc. 10. 13:17
 22/38 anonim ***** válasza:
Az is jó, amit 13.06 belinkelt. Vagy nézz szét a Teljesítménytúrázók Társasága honlapján.
2011. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

Excel-es vagyok, az tud benne szórakoztató lenni, amikor értesz hozzá és képes vagy alkotni valamit, amit kigondoltál:) Közben lehet kedvenc electro-house zenéket hallgatni és a napok csak úgy repülnek:) Itt egy kép pl. egy kenó statisztikáról, ami ugyan haszontalan, de amíg elkészítettem, tök jól lekötött (közelről nem tudom megmutatni, mert még fejlesztés alatt áll, csak mostanában nincs rá időm:)):


[link]

2011. márc. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"A munkahelyemen az emberek meredten bámulják a monitort, néha köszönnek, néha nem. Nem rég kerültem oda, idegennek érzem ott magam. "

Gondolom te épp ezt csinálod, te is meredten bámulod a monitort, hiszen ez a munkád. Nézd, te érzed magad rosszul a bőrödben így, hogy nincsenek barátaid, akkor neked kell nyitni mások felé. Abból semmi baj nem lesz, ha egy emberhez odamész munka után, hogy "Te figyelj, én úgy innék egy kávét, nincs kedved csatlakozni?"

2011. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Megszoktad nézni az e-emailodat is?
2011. márc. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Most néztem és válaszoltam annak, aki írt. Ha nem kaptad meg a válaszom, akkor kérlek, írj újból!
2011. márc. 13. 21:31
 27/38 JLlompi ***** válasza:
öhhm...hát nem is tudom wowozz többet ??
2011. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"nem történik velem semmi."


Olyan nincs, hogy semmi sem történik. Nincsenek átlagos pillanatok. És minden okkal történik!

2011. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Mintha csak saját magam gondolatait olvasnám :S Az elején élveztem, hogy magammal foglalkozom és nyugi van körülöttem. (mivel előtte igen nagy volt a pörgés és a barátok száma). Mára már szinte senkivel nem érzem jól magam, azt hiszem eltávolodtam az emberektől. Megértelek, egyedül nem megy semmire az ember. Szerintem Budapesten elég "hidegek" az emberek, egy szál magadban pedig beülni egy moziba vagy elmenni bulizni elég gáz. Azt hiszem megoldaná az életed egy barátnő. Egy társsal mindig könnyebb, mint egyedül. És a csajozáshoz neked kell lépned, ezt meg kell tenned ha változtatni akarsz. A kérdés feltétele óta eltelt 3 hónap talán már meg is hozta a megoldást.:)
2011. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Heló!


Párod (barátnő) van már? Ha nincs, gyere velem ZP-be csajokkal ismerkedni, haverjaim csak ritkán járnak ilyen helyekre, egyedül menni csajozni meg nagyon sz*r szerintem, úgyhogy mostanában nem nagyon tudok kivel.

:D


23F

2011. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!