Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség, nincsen semmi...

Segítség, nincsen semmi életcélom, úgy érzem nincs miért élnem. Miért van ez? :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Kamasz vagy... kitartás. Ha túl vagy ezen, akkor már jobb lesz. :D :D :D
2011. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

én is ezt érzem,végiggondoltam és nem látom az élet értelmét...életcélom sincs komolyabb

14/L

2011. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

ha 12-14 éves vagy akkor pont ezért:D én 14 vagyok és túl vagyokezen most épp a "minden délután bulizzunk wazee" korszakomat élem.

14/L

2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
69%
hallgass brian tracy-t
2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Ez nem csak a fiatalok gondja. Nagyon sok felnőtt is úgy érzi, nincs értelme az életének, a munkája érdektelen, a házassága romokban, nincs hova menni, nincs kivel beszélni, nincs miért küzdeni...Könnyű lenne azt mondani, hogy menj el egy pszichológushoz, de a megoldást én sem tudom:-(
2011. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is túlestem ezen. Gondold végig, kik a szeretteid, mennyire szereted őket és ők mennyire szeretnek téged.
2011. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
menj el önkénteskedni! gondolj arra, hogy amit teszel az jó, és ha már csinálod egy ideje, akkor meg érzed azt, hogy tényleg szükség van rád. ez független a munkádtól vagy az iskolától, és jó érzés, tapasztalatból mondom (17/L)
2011. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
78%
Gondolkozz el azon, mit szeretsz csinálni pl írni, rajzolni, vmit sportolni, és próbálj abból mindig jobb és jobb lenni, engem legalábbis remekül le tud foglalni:) 17/L
2011. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kell-e egyáltalán életcél? Én ezen nem is szoktam gondolkozni. Élem az életet és örülök, amíg tehetem. A mostani világban már úgysem lehet előre tervezni: azt sem tudhatod, mi fog történni egy hét múlva...
2011. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Janek19 válasza:

Attól függ hány éves vagy.? Amúgy az élet nem egy semmis dolog aminek véget lehet vetni mert "nem megy". Keress értelmet, kösd le a figyelmed amíg ez tart. Ha fiú vagy akkor sportolj, dolgozz valamit, valahol amiben van sikered és megfizetnek. Nincs "Carpe diem". Nem arra vagyunk tervezve hogy rövid és céltalan legyen az életünk! A lényeg:

Ne Ad Fel amíg van kiért jót tenned.!

2011. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!