Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nincs életcélom?

Mit tegyek, ha nincs életcélom?

Figyelt kérdés
BGF-re jelentkeztem, fel is vettek, de vhogy nagyon nem érdekel az amit tanítanak. Legnagyobb probléma az, hogy nem tudom, mi az ami érdekelne, szinte életkedvem sincs. Mitévő legyek?????
2011. szept. 17. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egyet. Próbálj ki új dolgokat, olvasgass néhány szakmáról.
2011. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Keress aktív fizikai kikapcsolódást, hobbit, mozogj sokat, végezz nehéz fizikai munkát. Olvass, aludj kevesebbet, utazz, tölts sok időt a természetben, tanulj nyelveket.
2011. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Most van rajtad egy kis depresszió, de ez időleges csak, kihevered! :) Biztos vagyok benne, hogy nemsokára lesz olyan, ami érdekelni fog! :)
2011. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám, szó szerint ugyanis engem is a BGF-re vettek fel(turizmus-vendéglátás) és én el sem mentem mert már előre tudtam, hogy utálni fogom. Jövőre újra megpróbálom. Szerintem ha tényleg nem érdekel akkor hagyd ott és jövőre kezd el valami mást, mert ha már az elején nem tetszik akkor úgy se fogod soha elvégezni...


20L

2011. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szüleim erőltetik nagyon, muszáj csinálnom, de utálom. :( Egészségturizmust szeretnék tanulni
2011. szept. 19. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy erőltetik. ha már nagykorú vagy jogod van eldönteni, hogy hova akarsz járni(feltéve ha államilag támogatottra jársz, mert ha ők fizetik akkor azért valamennyi közük van hozzá)
2011. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!