Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz hogy nem akarok csajozni?

Gáz hogy nem akarok csajozni?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy már elmúltam 20 és mindössze egy gyorslefolyású kapcsolatnak nem nevezhető valami volt(1 hét után vége is lett mert ő dobott bizonyos okokra hivatkozva, de persze előjött a maradhatunk barátok szöveggel..... Persze okulva az azelőtti kudarcból már nem mentem bele, hanem elhajtottam a sunyiba. Persze utána egy darabig mélyponton voltam).

Azóta nem is próbálkoztam és elhatároztam magamban hogy nem leszek padlón ilyen dolgok miatt. Fölösleges idő és pénzpazarlásnak gondolom, helyette inkább olyanra fordítom ezt a két dolgot, ami a képességeimet és az elmémet csiszolja.(pl harcművészet, zenélés)

Egyébként nem iszok és soha nem voltam még részeg és az erkölcstelen dolgokat se nagyon szeretem, sőt még csak meg se nézem a nőket az utcán...... 21/F


2011. márc. 14. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, végül is azt csinálsz amit akarsz, ha nem akarsz csajozni, akkor nem csajozol, ennyi.
2011. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az előttem szólónak, ez a te életed, úgy ceszed el ahogy akarod!
2011. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha neked nincs rá igényed akkor ahogy jól esik! mondjuk meg tudlak érteni, mert hát a nők bizony... talán így jobb is.
2011. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed üresnek az életedet egy lány nélkül akkor egyáltalán nem gáz. Ismerek olyan fiút aki most a hobbijának, a tanulásnak és a barátainak él és nem hiányzik neki egy kapcsolat mondván nem férne bele.


Ha viszont szeretnél valakit aki társ a mindennapokban és melletted áll a jóban akkor az elöző lánnyal átélt kudarc ne tartson vissza. Igen megesik, hogy az emberek szakítanak, tévednek de mi más az élet ha nem az, hogy a boldogságot keressük!? Néha elesünk de mindig talpra kell állni mert ha nem kockáztatunk akkor boldogok sem lehetünk.


L/19

2011. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha boldog vagy így, ahogy vagy, akkor nem az!

21/L

2011. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nah velem is vaalami hasonlo van ... 16 éves vagyok és sokszor b*sztatnak emiatt hogy nem volt még csajom nem vagyok b*zi sok lány tetszik meg minden... de hát valahjogy neekem még nemkell
2011. márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt, én irigyellek ezért.
2011. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem gáz,sőt ha fiúzol ahhoz sincs semmi köze senkinek.
2011. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Bár engem a kudarc nem tart vissza, egyszerűen nem fér bele az életembe egy komoly kapcsolat. Néha hiányzik, de a barátaim kárpótolnak. Ugyanúgy eljárok szórakozni, megiszom azt a pár sört a társasággal.

Viszont ne zárd ki őket az életedből.., attól még lehet velük jó kapcsolatod hogy nem a barátnőd.

2011. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha valaki ezt mondja, ne figyelj rá.. Te életed. Egyébként én sem pasizok, mert roppantul unom az emberek társaságát. Sokkal hasznosabb dolgokkal töltöm az időmet, amiket még élvezek is. Ha valaki szerint ez gáz, az az ő baja, mert engem hidegen hagy. 20n
2011. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!