Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » H szerezzek nyári munkát h ha...

H szerezzek nyári munkát h ha nincsenek kapcsolataim, protekcióm?

Figyelt kérdés

szfvári vagyok,ha vki tud vmi lehetőséget az írhatna.

protekció nélkül esélytelennek tűnik:(

több iskolaszövetkezetnél is úgymond be vagyok jelentkezve,de egyszer hívtak csak tavaly is diákmunka ügyben(persze én is folyamatosan érdeklődtem..de semmi..)egyszeri alkalom volt és nem volt könnyű meló(rendkívül meg kellett dolgozni azért a 3000 ftért),persze nem lehet válogatni.


2011. jún. 11. 08:50
 1/9 A kérdező kommentje:
17/L
2011. jún. 11. 08:50
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugi én se találok 17 évesen :(
2011. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál,de ettől még nem érzem magam jobban h más se talál:S csak még jobban elkeserít
2011. jún. 11. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, de kicsit elkéstél. A nyári munkákat protekció nélkül már tavasz elején elkapkodják. Ilyenkor már...
2011. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves vagyok,és bizony én is magamtól akartam melót keresni nyárra.Én már februártól figyeltem,mentem de semmi.Végül mégis anyut kellett megkérni,hogy ha tudja intézze már el,hogy nyárra ott dolgozhassam ahol ő.Végül is így van nyári melóm.Anyum segítségével.

Re esetleg nem tudnál az anyukáddal beszélni,hogy vigyen be nyárra dolgozni oda ahol ő is van? Sokszor csak így dolgoznak a diákok..

2011. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom már gondoltam rá..de rendőrségen nem alkalmaznak diákokat:/
2011. jún. 11. 11:00
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 10:00 vagyok.

A barátnőm anyukája is a rendőrségen dolgozik,és ő be tudta vinni a lányát iroda takarításra.Az aranygyűrű nem esik le az ujjáról,és jól megfizetik..A barátnőm örömmel ment ide is,mert ez is pénz..Te nem tudnál ilyesmit vállalni?

2011. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok.Még valamit.Az unokatesóm a rendőrségen dolgozik nyári melóban mint tolmács.Rendőr mellé kell tolmácsnak menni.Angolul és németül beszél..
2011. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a takarítás tényleg jó ötlet..nagyon köszi:)

megkérdezem.:)

a tolmácsolás még nem menne.

2011. jún. 11. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!