Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beégetnek a suliban! Mit tegyek?

Szaszmancs kérdése:

Beégetnek a suliban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én elég nagy Deidarafan vagyok, és az osztálytársaim állandóan kicsesznek velem. Egyszer bevittem egy képet és Orsi az osztálytársam azt mondta rá, hogy lány. Azt hittem majd megfojtom. Pluszban még az osztálytársam kiröhögött! És az osztálytársammal összevesztem, és a suliban irtam egy fanficet. Az osztálytársnőm rámuszitotta a fiúkat, és majdnem elvették a papirt, de nem engedtem. Már vertek a fiúk, de fogtam a papirt. Hogy szedjem őket le magamról?
2011. ápr. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ne az iskolában éld ki a rajongásodat. Tedd ezt otthon, a neten, illetve az animeconokon.
2011. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha te direkt "provokálod" őket...
2011. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb animefan szenved ettől. :D

De ne hagy magad! Ha valaki beszól rá, mondd meg neki, hogy téged nem érdekel, te akkor is bírod ezt a karaktert. Fanficet meg ne suliban írj. Tudom, könnyű ezt mondani, és hiába, ha ott kapsz ihletet, de inkább tőszavakban írj cetlire jegyzetet. Vagy ha meg is írod, akkor add oda önként, hogy: 'Tessék, olvasd csak fel. Én írtam és büszke vagyok rá!' Ha mázlid van, eltántorodik, vagy ha nem, akkor felolvassa. Ha jól írsz, akkor csak jót tesz a 'hírnevednek' ha meg nem, akkor ne felejtsd, hogy minden csoda három napig tart.

2011. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom h mi az a Deidara de gondolom h vmi animes pasi az első kommentből.


Jah, annyi hogy ne a suliban éld ki az ilyeneket.

Én se ott írok ha néha írok.

Pár rajzomat látták már néhányan. De mondjuk mi már idősebbek vagyunk 20 körül és nem cikiznek ha nagyszemű figurát rajzolok és el is nevezem xD


Azon meg nem kell besértődni ha azt mondja h csajszi, megfojtani meg pláne nem... -_-

Neki nem tetszik ennyi.

2011. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a két hónapot még húzd ki, és jövőre keress egy másik iskolát,ahol tiszta lappal indíthatsz.
2011. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:20

voltam.


jah egyszer rajzon megjegyeztem h én bírom a anime figurákat -am annyi animét nem néztem, mivel koliban tvnk se volt, meg utána se sokszor


És egy srác egyből h azokat a nagyszemű izéket?!

Mondom jah.


Lesett de semmit nem izélt utána.


Am a rajzaim kevésbé olyan animések, szeretem ha van orruk, vagy a végtagjaiknak formája, élethűbb a szeme... de ez már az én saját stílusom.

2011. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!