Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi lehet velem...

Nem tudom mi lehet velem mostanában. Képtelen vagyok magamra találni. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Gyakran rágódom a múltamon, ami nem valami szép.. A szerelmi életem is kész katasztrófának érezem, nem tudom melyik nemhez vonzódok, nem tudom kivel érzem jól magam. Fáradékony vagyok, semmihez nincs kedvem senkihez sincs türelmem. És még sorolhatnám..
2011. ápr. 23. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert így kezdődik a depresszió. Ha ez még nem az. Keressél valami sikerorientált elfoglaltságot. Pl sport.
2011. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül.


Néha úgy érzem szégyenlem a múltam. Pont ezen tépelődtem ma délután is...

Rosszul vagyok a gondolattól, hogy mi lesz ha valaki rájön a régi dolgaimra. Annyira ugyan nem durvák, de elég kínos. S hiába van rá magyarázatom és sokszor nem is én tehettem róla az embereket ez nyilván nem érdekelné.

Legszívesebben új életet kezdenék valahol messze, ahol senki sem ismer, új névvel.

Leginkább az zavar, hogy az nem én voltam! Én nem olyan vagyok, csak sorra jöttek a szerencsétlen helyzetek amik a múltbéli eseményekhez vezettek.

Ugyanakkor van amin most sem tudok változtatni, így egyre rosszabb.


Én sem igazán tudom eldönteni melyik nemhez vonzódom. Talán mindkettőhöz. Furcsa az egész. Másrészről szüleim, rokonaim, ismerőseim nem feltétlenül olyanok, hogy elfogadnák az esetleges másságomat így még nagyobb rajtam a nyomás. Hiszen könnyebb lenne simán csak heteronak lenni.


Én is folyton fáradt vagyok, mindent holnapra halasztok, mert úgy érzem rögtön összeesek a fáradtságtól. Ennek ellenére ma egy hete, hogy nem alszom mert egyszerűen nem tudok. (Már kértem amúgy altatót, remélem segít majd.)


Én nem gondolom, hogy depressziós lennék. Van ami érdekel és tudok érte lelkesedni, csak túl sok a gond és minden mindennel összefügg így nem tudok kitörni ebből. Pl. szeretnék valamin változtatni, de nem tudok mert rájövök, hogy ahhoz előbb ezt vagy azt kell megoldani. Akkor áttérek arra de problémába ütközöm... Vagy ha találok is megoldást valamire és lerendezem akkor jön helyette 2 újabb gond. Számítani viszont nem számíthatok kb senkire.


Kérdező ha megkérdezhetem te hány éves vagy?

2011. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne hagyjátok h kimossák az agyatokat, ne legyetek divatból b*zik.
2011. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18:16 Ha ez nekem is szólt akkor én nem divatból vagyok bi. Ugyanúgy hat rám egy csinos nő, mint egy jól kinéző férfi. Mindkettőnél ugyanazt érzem, egyik vonzalom sem hamis. Én inkább azt akartam magamra erőltetni, hogy az egyik nem iránt ne érezzem ezt. De nem nagyon megy...


Nem tudom a kérdezőnél mi a helyzet, de szerintem aki divatból csinálja az mélyen belül tudja, hogy neki igazából nem az kell...

2011. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a divatnak sem a te sem az én helyzetemhez semmi köze. 18 éves vagyok. és azt hiszem teljesen hasonló cipőben járunk
2011. ápr. 26. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok.

Kérdező, ha gondolod írj privátot. Bár egyelőre még én is töröm rajta a fejem, hogy jelen helyzetben mi lehet a megoldás.

2011. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!