Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál mindenki?

Izééékeh11 kérdése:

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
miért utál mindenki?A suliban is,amikor próbálok poénkodni,vagy kedves lenni,mindig elkezdenek az osztálytársaim fújjogni.Az egyik 8.-os srác meg adtt egy gúnynevet,és azóta nem bírok egyszerüen úgy végig menni a folyosón hogy valamelyik 8.-os vagy 7.-es ne jönne nekem,vagy ne kezdené el mondani hogy jaaaj,de rusnya vagy,menny már innen!!..ráadásul van egy 7.-es hülyegyerek is,ő is felcimkézett egy csomó hülye névvel,szóval mostmár sehová nem tudok menni anélkül hogy valaki ne aláázna meg az egész suli előtt.Az ofőmnek is mondtam már egy csomószor,hogy beszéljenszülőin az osztálytársaim szüleivel,mert mindig mindenki ngem piszkál,de le se sz@rta.Aztán amikor hazajövök,az anyám mindenembe beleköt,mindig csak ordibál velem,amikor az apámmal veszekettek,és apám monta neki hogy el fog válni,anyám idejött és azt monta hogy mindig minden az én hibám.Akárhogy próbálok kedves lenni azemberekkel,mindenki a kinézetem alapján itél meg.Pedig amúgy azt mondják nővéremék,nem vagyok ronda,még is,múltkor is rámirt az egyik 8.-os srác nővére msn-en hogy fogyatékos vagyok,mert szokott látni a buszon.Akármit csinálok,az nem jó.Amikor próbálom magamat adni,akor az a baj.Ha meg nem magamat adom,csak megjátszom magam,hogy beilleszkedjek,akkor meg az a baja mindenkinek.Miért van ez?Mit tegyek,hogy megkedveljenek??
2011. ápr. 23. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Mindenhol kell valaki akit kiközösíthetnek, emberi lételem, csordaösztön, ami talán a 12-18 éves korban a legerősebb. Kiválasztanak valakit akin levezetik a feszültséget, sajnos ez így megy, elég undorító egy faj az ember ha csoportosul.

2 megoldás van: menekülés vagy átvészelés.

2011. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a tudatlanságból fakad a gonoszság, de ne foglalkozz velük! Jó pofizni pedig ne is próbálj... felesleges. Várj még pár évet akkor új iskolába kerülsz, új környezetbe.
2011. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát mondjuk mivel még most vagyok 6.-os,és jövőre is ott lesznek a mostani 7.-esek,akik most csúfolnak,ezért azon gondolkoztam,átmegyek a barátnőm sulijába jövőre,mert ismerek is néhány oda járó gyereket és téll tök jó fejek,csak attól félek,mi lesz ha mégsem fogadnak be ?? egyépként köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 23. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Jovore majd talalnak egy masik 6.ost. Hidd el, nem Te leszel mindig a porondon. MInt mas is irta, sajnos, ez a hulyeseg ezzel a korosztallyal jar.

Ha ofonoknek elmondtad a bajokat, oneki torvenyesen intezkedni kellett volna. Ha nem is ugy, ahogy Te ajanlottad, de elo van nekik irva, hogy. Menj az igazgatohoz, de bizonyitekkal. Sajnalom, hogy anyukad ideges, nincs ideje rad.

2011. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem foglalkozz velük..abba fogják hagyni ha már nem figyelsz rájuk.. úgyis találnak..mást..és nem kell elmenni másik suliba..mert az megfutamodás... és az igazgatónak szerintem ne szólj mert akkor meg...( de ha rosszabbra fordul a helyzet...verekedés akkor persze hogy kell..de remélem ilyen nem lesz.)
2011. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó de ez a baj hogy nem hagyják abba,már mindent megpróbáltam,nem figyeltem rá,folytatta.egyszer a suliba a büfében ott volt egy csomó ember,erre a gyerek gondolta,leéget ott mindenki előtt,erre odaszólt nekem hogy szija rondaság -.- erre visszaszóltam neki hogy szassz tarzan -.- ,de még ígyis belém kötött mindig.volt már olyan is egyébként hogy facebook-on a barátjával elkeztek kommentelni a képemhez hogy töröljem már le mert rossz rám nézni meg olyan ronda vagyko hogy bújjak el meg minden,erre irtam neki hogy áljál márr le,neked milyen fejed van már-.- ,de még ígyis az lett a vége hogy másnap reggel bemegyek a suliba és szószerint az egész osztálya jött oda hozzám hogy én miért cikizem a 7.-eseket .... és én egyszerüen nem tudok rólluk tudomástse venni,mert én nem fogom azt nézni ölbetett kézzel hogy ott basztatnak mindenért...!
2011. ápr. 25. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:

engem is mindenki utál:(

nekem is azt mondják ronda vagyok

ez igaz is :( a legtöbb amit tehetsz h nem törődsz vele. Ha egy bizonyis srác többet piszkál (nekem ez jött le a szövegből) mint a többi akk lehet tetszel neki :)

2011. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!