Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál mindenki?

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Szerencsére 8.vagyok. De ez nem jelent semmit. Mindenki terjeszt rólam mindent. Hogy "b*zi" vagyok pl. Ja és ezt a legjobb barátaim! Valamint egy másik, hogy mindenki mondja hogy én mindenféle msn címeket barkácsolok magamnak és másokat szivatok. Mindenki kitörölt!
2009. máj. 10. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én a helyedben komoly arckifejezéssel megkérdezném tőlük hogy miért állítanak rólam ilyeneket. Ez sokszor bejön, viszont nem szabad őróluk is terjeszteni ilyeneket, mert ha ígysem vagy sok emberrel jóban, akkor nem fognak hinni neked. Ez van, akinek több haverja van akik "alatta" vannak, ott ha ő kitalál valamit, akkor az "igaz" is, és nehezen lehet megváltoztatni a véleményüket rólad.
2009. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

gondolom emo vagy, az otthonülősfajta ráadásul.

barátkozz, menj ki a szabadba sétálj, ismerkedj élőben stb...

csinálj programokat, és egyből jobb kedvre derülsz. :)

2009. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

bocs felettem, de muszáj voltalak leszavazni.

bunkó vagy.


nálunk is volt egy ilyen srác.. én se szerettem akkor, de mostmár imádom. ő inkább lány barátokat talált, sztem nálatok is kell legyenek ha nem is a srácok közt, de jófejek.

:(nekem se túl jó az osztályom, de ilyen bajom legalább nincs..

amúgy igen, persze, eljárni satöbbi... de hát ott se túl egyszerű...

évfolyamtársakkal a legjobb sztem, vagy úgy sulisokkal általában jobban összejönni.


aztán találj tök jó gimit jövőre!! :)

2009. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolkodj el rajta miért utálnak? Mi nem tudhatjuk... Miért terjesztik hogy b*zi vagy? És ha ráadásul mindezt a barátaid, akkor marha rosszul választottál barátokat.

Mindennek van oka, engem állandóan lek*rváztak 7-8.ban, nem kellett sokat gondolkodnom hogy miért. Én is hibás voltam, bár engem nem nagyon érdekelt ki mit gondol rólam. A barátaim mellettem álltak... azért barátok. Ha ellened vannak akkor nem azok.

2009. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem utállak !!!
2009. máj. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd annyira zokon ezt a b*zizást, ennyi idősen a fiúk mindenfélét mondanak azokra, akik valamiért nem szimpatikusak nekik, vagy akár csakúgy poénból. Kipécéznek valakit, aztán rászállnak és kikészítik (számomra még rejtély, hogy miért csinálnak ilyet a "gyerekek"). Az pedig nem is barát, aki ilyeneket csinál. Szerintem keress másik baráti társaságot, akik befogadnak.
2009. máj. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én szeretlek.*-* :DDDD xDD
2010. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!