Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » HELP! Szerintetek ez segítene?...

Habibi kérdése:

HELP! Szerintetek ez segítene? Vagy mit tegyek? Mi segítene lelkileg?

Figyelt kérdés

rengeteget vesztettem az elmúlt pár hónapban és volt egy dolog, ami a saját hibámból nem jött össze és ezért most kínzom magam. (orvosi felvételimre nem tanultam és ezért nem vettek fel, azért nem tanultam, mert egy másik egyetemről olyan híreket kaptam, hogy felvesznek, de egy nyomdahiba miatt csalódnom kellett). tehát most minden nap és éjjel tanulok, hogy felvegyenek, de nehéz nagyon, mert arra gondolok, hogy már az egyetemen lehetnék, ha tanultam volna akkor. Ez nagyon hátráltat a tanulásban és mindig ideges is leszek tőle, kiborít nagyon. Arra gondoltam, hogy felírnám a "gondjaimat, bajaimat" egy papírra és hozzákötném egy lufihoz és elengedném, akkor az segítene lelkileg? vagy elásnám a papírt egy dobozba beletéve az erdőben? vagy tegyem egy palackba a papírt és dobjam be a folyóba?

mi segítene lelkileg? mert én már teljesen ki vagyok készülve!!!

légyszi segítsetek!!! előre is köszönöm


2011. ápr. 24. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az segít lelkileg,ha tanulsz,és egy cél lebeg a szemed előtt:hogy felvesznek majd.
2011. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, én tanulok ezerrel, de az hátráltat, mert mindig eszembejut, hogy esetleg megint nem vesznek fel.
2011. ápr. 24. 19:25
 3/8 Strigi ***** válasza:
Általában azt szoktuk mondani, ha felírod egy papírra, holdtöltekor elégeted egy rézmocsárban, aztán vízzel vagy bármivel (üdítővel) összekevered és megiszod, az leveszi a lélekről a nehézséget.
2011. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki magadból egy papírra, és égesd porrá. Én így szoktam, nem vicc.


Ugyanakkor a lényeg: minden fejben dől el.

2011. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelmedbe ajánlom


Kurt Tepperwein: Szellemi törvények c. művét. Nekem az is nagggyon sokat segített, hogy fejben átalakítsam a dolgokat, ami hatására változott az, ahogy a külvilágot is ítéltem. :)


Előző voltam.

2011. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!
2011. ápr. 25. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán kipróbálhatod vmelyik szimbolikus megsemmisítést, nem veszthetsz vele semmit. :)

Az egyik barátnőm rengeteget tanult, mégsem vették föl elsőre. Sőt, másodjára sem. De kitartó volt, és most ott van.

Tessék előre nézni, a múlton nem változtathatsz, ezt pedig még helyre lehet hozni, nem végzetes hiba.

Ne őrlődj rajta! Hajrá! Csak ügyesen... :)

2011. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !!! :)
2011. ápr. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!