Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek segíthetek lelkileg?

Kinek segíthetek lelkileg?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjatok privit, ha jól esne még két segítő kéz. Akinek per pillanat csak én vagyok kéznél, természetesen annak is segítek. Legyen szép estétek! Szeretettel
2011. szept. 12. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem lécci! Rossz kedvem van... :)
2011. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A vidámság az élet kulcsa, s legyen a helyzet bármilyen rossz vagy furcsa, tudnod kell, hogy a felhők fölött mindig van napsugár. A jó cseppekben jön, és kiesik a markunkból, de még nagyobb ajándékot kapunk, mivel az eső után szivárvány jön, s a szivárvány nem más, mint mikor a jó sok színben mutatja arcát. S a folyamat végén előbújik a napsugár, ami mindent áthat. Legyen szép estéd! És nem vagyok kerítésfestő, nem dolgozom lécekkel.Ha úgy érzed konkrétabban is tudok segíteni, nyugodtan írj privit, hiszen az nem tartozik senkire. Szeretettel
2011. szept. 12. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm ezt a pár sort Tőled!

Különösebb problémám nincs, de ez azért jól esett... :)

Átadom a helyet a nálamnál jobban rászorulóknak.

Szép estét Neked is!

2011. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nagyon jól jönne. Talán tudnál segíteni valamennyit. Semmi kedvem nincs élni, nem látom értelmét, utálom már ezt az egészet. Legszívesebben meghalnék. Szóval írok. Köszönöm a választ!
2011. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pszihológus vagy, vagy csak unatkozol? :)

Mindenesetre a lehetőség jól hangzik! :)

2011. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Aya-chan!

Minden ember élete értékes, attól függetlenül, hogy mit tett,tesz és fog tenni az illető! Te is értékes vagy, csak sajnos lehet, hogy nem látják meg benned. Vagy ha igen akkor azokhoz fordulj, akik látják is benned. Fogadd be a jót! Nézzetek egy vígjátékot, hallgassatok vidám zenét.Ezt egyedül is megteheted. Vannak emberek akiknek hiányoznál. Nekem is.Mert ha csak egy pillanatra is de részt kaptam az Életedből.És tőlem kértél segítséget. Ha most nem teheted meg hogy bárkivel lehess akiről tudod, hogy szeret, akkor abban a tudatban fejezd be munkádat, hogy hazavárnak. S ha haza sem várnak, akkor is a szeretteid szívében ott vagy, ahogy ők a tiédben. Nem ismerem helyzeted, mert azt csak a benne élők tudhatják. és ők is más szemszögből. De ha úgy érzed nem értenek meg, fogtok még találkozni, és elmondhatod nekik. Ne add fel a reményt. S ha valami rutinná vált életedben abban tarts egy pici szünetet és dobd fel magad és az adott tevékenységet. Szeretettel

2011. szept. 12. 21:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichológus és nem unatkozom. Csak tudom mennyit ér a szívből jövő jó szó és próbálok a helyzet átgondolásával egy picit segíteni. Szeretettel
2011. szept. 12. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval csak ilyesmiket írsz? :( Mert rajtam ezek a jó szavak nem segítenek. :(
2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nézd kedves utolsó! Az ember mindig maga dönti el, hogy kihez fordul. Én ismeretlenül is kitartást kívánok! Nem tudok mindenkinek segíteni nyílván, de aki hozzám fordul azért megpróbálok mindent megtenni, ami erőmből telik. S hogy ki vagyok én? Egy egyszerű ember, aki szereti az embereket és a segítségadást. Szeretettel
2011. szept. 12. 21:42
 10/12 Walk With Me ***** válasza:

Szia,

Írtam privátot.

2011. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!