Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Férfiak! Szoktatok sírni? És...

Férfiak! Szoktatok sírni? És ha igen, miért, milyen gyakran? Őszintén!

Figyelt kérdés
Csajok ti most ne írjatok, inkább nézzetek vissza, hogy lássuk a tiszta infókat!
2011. máj. 1. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

sírni nagyon ritkán, talán ha 10 éve volt utoljára

de hogy könnyezek ez előfordul, mondjuk az se sűrűn, egy évben egyszer-kétszer

2011. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

tegnap 00:06

én is nagyon sajnálom! :(

2011. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, szoktam néha sírni. Nagyon ritkán, mert nálam ez úgy működik, hogy mindig visszafojtom, de egy idő után már nem bírom a nyomást és minden kijön, amit addig elfojtottam. Szóval ez általában évi 1-szer fordul elő.


Viszont 2 hónapja gyászolom Édesanyámat (másfél évvel ezelőtt már elvesztettem a Barátnőmet, de Ő balesetben halt meg, Édesanyám beteg volt.) és bizony sokszor elkap a sírás. Nem tudom visszafogni és őszintén: nem is akarom. Ezt nem! A többit igen és vissza is tartom, de úgy érzem, hogy ez most ki kell, hogy jöjjön. Ma is kerülget, de inkább várok, megvárom, hogy este legyen és majd akkor, mert nem akarom, hogy a Hugom mégjobban elkeseredjen :S

2011. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!