Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy boldog legyek?

Mit tegyek, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
16/F. Nem tudom mit kezdjek az életemmel.. Egyszerű hétköznapjaim vannak, unalmasan általában, de vágyom nagyvilági életre. Normális ez? Mivel változtathatnék a szürke hétköznapjaimon?
2009. márc. 8. 19:57
 1/9 anonim válasza:
65%
En meg ilyent ne is haragudj nem hallotam,hogy masoktol kerdezed meg,hogyan legyel te boldog. Hissz te ismered magadat,te tudod mlyen zenet szeretel es ,hogy mi dob fel igazan teged. Miert nem utazol,kirandulsz,ha fiatal vagy menjel bulizal,diszko,zene,tanc fel se tudnam sorolni milyen sok mindent lehet csinalni.Csak te vagy felelos a boldogsagodert,hasznald ki es elj a lehetosegel..Sok sikert hozza..
2009. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Gyere szexelni.
2009. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szedj fel egy nőt. Aztán ha meguntad a boldogságot, akkor vedd el.
2009. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy lény tényleg ennyi örömöt okoz?
2009. márc. 9. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Te tényleg így beszélsz a nőkről, hogy lény....elég érdekes vagy!

Ha unalmasak a hétköznapjaid, és nagyvilági életre vágysz, akkor járj el bulizni.Szerezz barátokat akikkel szervezhetsz jó kis programokat.

Esetleg ha van lehetőséged utazz el pár napra, kicsit pörgesd fel a napjaid:-)

Vagy próbálj ki olyasmit, ami még a hobbid is lehetne, pl. búvárkodás,vagy ejtőernyőzés. Vagy ami tetszik, és elég izgis.

2009. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem lényt hanem lányt akartam írni
2009. márc. 10. 19:53
 7/9 anonim válasza:
76%

Radikális problémára csak radikális megoldással lehet megoldást találni. Ha akarsz. Akarsz?

Miért akarsz boldog lenni? Miért nem jó nem-boldog-nak lenni? Ez egy gyakorlat, ami segít.

Ha elengeded a boldogság iránti igényedet, megkaphatod a boldogságot. Univerzum törvénye: amit elengedsz, azt (csakis azt) megkaphatod.

Másrészt: figyeld a vágyat. Az egy gondolat. Az ellenkezője éppúgy igaz (ez a 2. gyakorlat). Te az vagy, akinek a tudatában megjelenik a vágy és a boldogtalanság. Ki van mögötte? (ön-kutatás, 3. gyakorlat).

Ki mondta neked, hogy nem vagy boldog? Mi lenne, ha boldog vagy, csak elfelejtetted? Lenne-e különbség a mostanihoz képest? (4. gyakorlat). Ha hasznosnak találtad a hozzászólásomat, kérlek, írj egy privát emailt nekem. Ha segíthettem, örülök. (fukkster)

2009. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Szex, Rock, Drog!!!:))
2009. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jordan07 válasza:

a kérdésedre "Egy lény tényleg ennyi örömöt okoz?"

a válaszom ezt nem kérdezgetni kéne hanem tapasztalni menj tapasztalj, szerez élményeket élvezd az életet amíg tart.

2011. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!