Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjam meg, hogy...

Hogyan találjam meg, hogy miben vagyok jó?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy melyik kategóriába írjam, ezért ide írom.

Már évek óta keresem, hogy miben vagyok elég jó de semmi. Nincs tehetségem a focihoz, a kosárhoz és röpihez még annyi se, tollasozni se tudok jól. Szoktam rajzolni és valamikor nagyon béna, viszont van olyan, hogy még jó is. Énekelni nem tudok, táncolni még nem próbáltam de nem is fogok. Az a baj, hogy eléggé türelmetlen tudok lenni. Már kutyákkal is próbálkoztam. Hogyan találjam meg?

14/L


2011. máj. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is azt biztos látod, h. a tanulásban mi megy Neked jobban, amire, ha ráállsz, kiemelkedhetsz a többiek közül. Aztán nemcsak sportban lehet szuperjónak lenni,hanem pl. kérdezd meg a szüleidet, h. ők mit látnak Benned különösen jónak, amit aztán fejleszteni kell./pl.ügyes a kezed, v. van érzéked a szervezéshez, v.szívesen segítesz másoknak stb. stb./ Előbb-utóbb kialakul ez, hiszen MINDEN emberben VAN KÜLÖNLEGES! Sok sikert!
2011. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát..régen nagyon szerettem az irodalmat és a nyelvtant és kicsit jobb voltam belőle mindig mint a többiek, de nem a legjobb. Már azt se nagyon szeretem. Nincs egy tantárgy se amit szívesen megtanulok. Biológiából is csak az állatos részt szeretem.
2011. máj. 15. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem van még időd, még a személyiséged is valószinü hogy sokat fog változni. amugymeg csinálj önismereti teszteket.
2011. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem, abban vagy a legjobb, amit a legjobban szeretsz! Mert ha szereted, akkor szereted csinálni, és jó leszel benne! Egyébként az állatos rész bőven jó :D Ugyanígy kezdtem kis koromban... nagyon szerettem az állatokat, és az első foglalkozás amit szerettem volna, az az állatorvos! :D De csak mert akkor még nem tudtam hogy olyan is van, hogy biológus!! :) Azóta az ELTE-n csinálom a biológus szakot! Imádom, és ez az életem értelme <3 az lehet, hogy nem én vagyok a legjobb, de ez nem is baj addig, amíg ezt szeretem csinálni... és egyszer majd eljön az én időm is, ugyanúgy, ahogy a tiéd is! Jó ha sok mindent kipróbálsz, de ne törd magad h találj valamit, mert akkor lehet hogy önkéntelenül is befolyásolod a végeredményt. Elég ha megragadod azt, amit igazán szeretsz. és akkor meg találod az életre szóló álmodat :)

Hajrá! :)

20/L

2011. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz nagyon tetszik! Kedves biológushallgató, mi történt veled az elmúlt négy évben? Már biztosan végeztél az egyetemen és talán már el is helyezkedtél a szakmádban.

Még most is ennyire szereted?

Mit tudnál nekem javasolni, ha nem tudom, mit szeretek igazán?

Mi lehet a baj? Talán még nem találkoztam olyan foglalkozással, ami igazán tetszik, vagy csak nem ismertem fel és elsétáltam mellette? Ha nem erőltetem, hogy megtaláljam, mégis hogyan fogom megtalálni?

Elegem van abból, hogy állandóan unatkozok.

2015. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!