Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jó úton kezdtem...

Szerintetek jó úton kezdtem el haladni önmagam megismerésében? 18F

Figyelt kérdés
Korábban nagyon a fogja voltam egy szubkultúrának, a furrynak! Ennél a stílusnál minden tagnak van egy úgynevezett "fursonája", azaz egy olyan állati karakter ami az egyént a leginkább jellemzi! (Ez lehet kutya, macska vagy akármi) Nos, az utóbbi egy hétben elhatároztam, hogy a fursonámra és az egész furry kultúrára mostantól úgy fogok tekinteni mint egy "színes és izgalmas" dolog, egy kitalált világ, amibe NEM SZABAD túlzottan beleélned magad, mivel a valóságban ember vagyok és nem egy fursona, a valóság dolgaival kell foglalkoznom hiszen abban élek! Nem építhetek álmokból várat, mert az egy nagyon rossz dolog! Éppen ezért fogadtam el hogy ember vagyok és ennek, az emberi létnek kell a szépségeit észrevennem, nem pedig egy elérhetetlen életforma után kapálózni! A csajommal kell törődnöm, nem pedig kitalált állatkákkal! (A lánnyal 7 hónapja járunk) A furry egy szórakoztató, kedves dolog, DE NEM TÖBB! Az emberi kapcsolataimmal kell törődnöm, azzal hogy legyen minnél több barátom, a lánnyal kell sokat lennem és elmennünk ide meg oda, új dolgokat felfedezni és új témákat rajzolgatni! Mert bár az állatkák rajzolása nagyszerű dolog, az emberi létezés nem kizárólag erről szól! Továbbra is jó tanulónak kell lennem és ápolnom kell a kapcsolatom a csajommal! Elkezdtem megismerni önmagam, megtapasztalni ki is vagyok valójában! Ti mit gondoltok? Jó úton kezdtem el haladni?
2011. jún. 3. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó elképzelések, de csak akkor ér majd valamit, ha teszel is mindez érdekében. Amit javasolni tudok, hogy töröld le az egész játékot. Néhány napig, hétig hiányozni fog, de utána sokkal jobb lesz.
2011. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca.. ***** válasza:

furcsa hogy ezt pont én mondom, de szerintem az iylen szzintű változás nem ilyen egyszerű...

én is nagyon sokáig éltem álomvilágban, voltak megyőződéseim arról, hogy a világ milyen tökéletes, és hogy mekkora hatalmam lehet afelett akit szeretek ésatöbbi, plusz a tipikus tiniálmok, irreálisak.

sokszor elhatároztam h áh vége, de nem ment...egészen addig míg meg nem tapasztaltam hogy az élet néha sokkal izgalmasabb, furcsább dolgokat ad mitn amit valaha el tudtam volna képzelni.


az út amin hladsz viszont jó, hiszen íyg esélyt adsz rá hogy emgtapasztald milyen színes is a világ. nem baj ha álomvilágod is van, de élj is, hogy megláthasd milyen érdekes.

2011. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad teljesen hátat fordítani az álomvilágnak,hiszen az álmodozás és a képzeletünk fejlesztése nagyon fontos boldogságforrás!:) Az a leghelyesebb szerintem,ha megtalálod az egyensúlyt az álomvilág és a valóság között!
2011. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!