Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl öntörvényű vok? Tényleg...

Túl öntörvényű vok? Tényleg beteges hozzáállás ez?

Figyelt kérdés

elterveztem, ha egyedül fogok majd lakni, feltétlenül szükségem lesz 1 külön hálószobára. ha csak 1 ágy fér bele, az sem gond, de ott egyedül akarok aludni.

az ismerőseim, akiknek ezt mondom, mind bolondnak néznek, miért nem akarok majd együtt aludni a barátommal, ha lesz majd(ebben sem vok biztos egyébként, h akarok kapcsolatot).

a másik, h igényt tartanék a péntek, v. a szombat estékre, amikor a barátaimmal találkoznék, és engedném, h ő is menjen a saját haveri körével. de fontos, h legyen egy napom, amikor nem lóg rajtam.

ezt is furának tartják mások.

ja, és egy nap csak egyszer hívhatna, ha nagy baj van, akkor kétszer. egyszerűen utálok telefonálni.

(mondjuk ebben az is közrejátszik, h eddig olyan barátaim voltak, akik folyton telón zaklattak, rámtelepedtek, és nem bírom a "bezártságot". de ez nem jelenti azt, h ne kötődnék v.kihez, ha szeretem).

20/L


2011. jún. 15. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

ha megtapasztalod az elsöprő szerelmet és szenvedélyt, akkor betegesnek fog tűnni, ha továbbra is mereven kitartasz ezek mellett - addig nem.

az első mondatod után a többi félreérthető volt egyébként.

2011. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez a "egy nap csak egyszer hívhat telón" valóban furcsa. Az viszont egyáltalán nem hogy kell egy nap szabad. Ez természetes, nem kell mindig összeragadni. De mindjárt máskép fogod ezt látni ha olyan szerelmes leszel mint az ólajtó. :))
2011. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Leszel te még szerelmes, és akkor az összes szabályt felrúgod majd. A szabad este amúgy jó gondolat, van egy hely, ahová én is a férjem nélkül megyek szórakozni a barátnőimmel rendszeresen (disco).
2011. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem biztos nem kellenél, ha ezzel indítanál, de ki tudja, minden zsáknak megvan a maga foltja.
2011. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd az élet meghozza, ráérsz akkor spekulálni ezen, ha már ott tartasz, hogy komoly párkapcsolatod van.
2011. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Én sem szeretem, ha telón zaklatnak.Ezért nincs telóm.
2011. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 habibi ***** válasza:
71%
én is így gondolkodtam,ilyen magányos farkas voltam, még egy tervet is készítettem magamnak előre 30 évre (egyetem, ház, munkahely, mit fogok csinálni, nem lesz párkapcsolatom....), de aztán egyik napról a másikra szerelmes lettem és fenekestül felfordult az életem, és a tervemet dobhattam a kukába, mert teljesen megváltozott az értékrendem.
2011. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
En egyke vagyok, és én sem akarom lejjebb adni.:) Az ember olyan "állat", akinek saját territóriumra van szuksege, és ha ez nincs meg, neurotikus lesz, ennek szakirodalma is van. Sok kapcsolat azért romlik meg, mert ezt nem veszik figyelembe a felek, és tévesen azt hiszik, hogy EGYMÁSTÓL lettek évek alatt idegesek, pedig nem. A hosszu hazassag titka a kulon lakés, illetve a saját fürdőszoba/hálószoba. Én se osztoznék a furdőszobámon senkivel, miutan megszoktam, hogy sajátom van.:) (35/L)
2011. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
49%

Ez így egybe "pakk"-ként elég gázul hangzik...

Ha megtalálod azt akit tényleg szeretsz: hívni fogod sokszor... vele szeretnél majd aludni mert úgy átölelheted, veled van, megcsókolhatod, és szeretnéd majd vele tölteni az időt is.

Legalábbis én így voltam vele, az elején, és így 8 év elteltével ugyanígy érzek. :)

Nem azt jelenti, hogy zaklatom telefonon, a nyakán lógok, járunk mi is külön szórakozni, de nekem hiányzik, ha nincs velem :P

2011. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:47


Azt írtad, nem akarod lejjebb adni. 35 éves vagy, és nincs se férjed se élettársad, nekem meg ez a furcsa.

2011. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!