Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl öntörvényű vok? Tényleg...

Túl öntörvényű vok? Tényleg beteges hozzáállás ez?

Figyelt kérdés

elterveztem, ha egyedül fogok majd lakni, feltétlenül szükségem lesz 1 külön hálószobára. ha csak 1 ágy fér bele, az sem gond, de ott egyedül akarok aludni.

az ismerőseim, akiknek ezt mondom, mind bolondnak néznek, miért nem akarok majd együtt aludni a barátommal, ha lesz majd(ebben sem vok biztos egyébként, h akarok kapcsolatot).

a másik, h igényt tartanék a péntek, v. a szombat estékre, amikor a barátaimmal találkoznék, és engedném, h ő is menjen a saját haveri körével. de fontos, h legyen egy napom, amikor nem lóg rajtam.

ezt is furának tartják mások.

ja, és egy nap csak egyszer hívhatna, ha nagy baj van, akkor kétszer. egyszerűen utálok telefonálni.

(mondjuk ebben az is közrejátszik, h eddig olyan barátaim voltak, akik folyton telón zaklattak, rámtelepedtek, és nem bírom a "bezártságot". de ez nem jelenti azt, h ne kötődnék v.kihez, ha szeretem).

20/L


2011. jún. 15. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, mibol gondolod, hogy nincs házasságom vagy élettársam? Csak annyit tudhatsz, hogy sajat furdoszobam van, a tobbit Te költötted hozzá. Nem tudom, hallottál-e olyan hézasságról, ahol mindkét fáélnek saját lakása van és nem költöznek össze, illetve duplakomfortos lakásról, ahol mindenkinek saját fürdő- és hálószobája van? (35/L)
2011. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is nagyon territoriális egyke vagyok, a hálómat és a fürdőmet sose osztanám meg senkivel, nincs a világon ember, akit képes lennék annyira szeretni, hogy lejjebb adjak a saját maslowi piramisomon nagyon alap, szent és sérthetetlen magánszférámból.

Mondjuk hozzáteszem, hogy kapcsolatom nincs, és nem is keresek. Harminc körül vagyok, és gőzöm sincs, milyen érzés lehet a szerelem, nem mindenki él át ilyet, és szerencsésnek is érzem magam, hogy engem elkerült. :D Mielőtt valaki a szokásossal jön: inkább jöjjön majd egy magányos, megkeseredett öregkor, mint egy kényszerű, fullasztó partnerkapcsolat béklyóiba zárt élet.

2011. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És ha lesz gyereketek?
2011. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát neki nem lesz nehany evig sajat furdoszobaja.:) (35/L)
2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

voltam szerelmes, aludtam is együtt az akkori párommal.

nem jött be, zavart, h alvás közben a fülembe fújta a hideg levegőt, h átkarolt, nekem + elzsibbadt az egész baloldalam, és nem tudtam úgy megfordulni, h ne ébresszem fel.

meg az is bosszantott, h mindig előbb ébredt, mint én (m az előbb felsoroltak miatt óránként felébredtem) és végig engem bámult, h alszok (erre is kényes vok. csúnyának érzem magam alváskor/alvás után) és ez nagyon zavart.

nem tudtam rendesen pihenni. ezért akarok igazából külön szobát. az is zavarna, ha pl. ő horkolna, v. ha én, és utána folyton ezzel cinkelne :D)

a telefonálás meg... volt 1 "telefonospasim". ő 1 nap 25-30(!) hívást eresztett rám. hát totál szétmentek az idegeim. mindig elmondani, hol vok, mit csinálok, kivel, hogyan miként (megjegyzem, szinte mindig alvás, fürdés zözben zaklatott).

a vége az lett, kihajítottam őtis, a telómat is. azóta viszont fóbiám van a telefontól. néha rámjön a sírás attól, ha csak csörög...ezért nem nagyon akaródzik új készüléket venni, ha nem muszáj.

és szerelem ide v. oda, ezek a dolgok nálam nem változnak, túl méyen belémivódtak sajnos.

2011. jún. 15. 20:48
 16/18 anonim ***** válasza:
lehet hogy ez furcsán hangzik de a boldog párkapcsolat egyik titka az az hogy nem alszotok egy ágyban. Sokkal kényelmesebb hosszútávon, mindenki úgy fordul vagy úgy húzza a takarót ahogy akarja, sok ingerültségtől és kialvatlanságtól ment meg.
2011. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez azért avval is összefügg, hány személyes az az ágy.:) Amugy en kulon szobaban is meg szoktam ágyazni, ha vendegsegben van nálam, hogy legyen lehetőség átkölktözni, ha valamelyikünk nem tudna aludni. De elaludni egy ágyban szoktunk. Mivel nem volt még egyke kedvesem, az éjszakai átköltözéseimet mindig szóvá tették. Célszerű szintén egyke vagy olyan partnert választani (tudom, ez nem célszerűségi alapon megy, csak ugy mondom:)), aki nem elhidegülésnek éli meg, ha nem töltöd vele a teljes éjszakát. (35/L)
2011. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen normálisnak tartom, mert én is csak egyedül tudok normálisan, nyugodtan aludni.
2011. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!