Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim, még...

Nincsenek barátaim, még haverjaim sem. Nem tudom mit kellene tennem.5. osztályos korom óta magányos vagyok. Már teljesen felemészt ez az egész. Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Akkor hozzászoktam a magányos helyzetemhez(5. o), de amikor jött a gimi, akkor meg már féltem az ismerkedéstől, mert kialakult bennem az a visszahúzódó hajlam. Így telt el másfél év.10. félévben bizonyosodott be az, hogy nagyon jó lenne már egy barát. Akkor bizony nagyon rágörcsöltem a témára, minden áron próbálkoztam ott lenni a közösségben, de még mindig semmi. Tudom , az első benyomás a legfontosabb, de ezt elszúrtam.Itt a nyár, bele fogok dögleni az unalomba megint. El fog telni az egész fiatalkorom ezzel a sz*rral. A pszichológusom sem tudott rajtam segíteni. Úgy érzem lassan megőrülök itthon... 17/F
2011. jún. 17. 02:04
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:

okos+jóképű a legjobb kombináció;)

De remélem hogy minél hamarabb megoldódik a problémád:))

és ha esetleg majd lesz kedved beszélgetni nyugodtan írj:)

2013. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
A "nem fontos a barát" rossz tanács, nagyon rossz!!40múltam,van család, aránylag jól élünk,de már nincs egy őszinte barátom sem.Elfogytak,mindenki változik és elhal a régi barátság.Pedig sokszor egy jóbarát tud csak segíteni, önzetlenül!Fiatalok,barátot nehéz találni,nagyon nagy szerencse kell hozzá!Könnyebb egy hűséges nőt találni-pedig az is egyre ritkább-mint egy igaz barátot.15-25éveim környékén 4-5 jóbarátom volt.Ki kell menni othonról,hasonló érdeklődésű emberek nagyobb eséllyel barátkoznak.-közös témák-Talán maradi gondolkodásmód ez nálam,de segíteni próbálok.Üdv.fiatalság!
2013. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Már 19/f, köszönöm szépen nekik, szépen elmentek a tizenéveim :D
2013. ápr. 8. 21:01
 24/40 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot.


Ha már rég volt, akkor meg csak úgy minden jót.


Példás a kitartásod. Remélhetőleg változni fog a helyzeted. Nekem is változott. Többször. Váratlanul.

2013. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Boldog Születésnapot!

Én igazából nem nagyon tudtam követni a dolgokat,elmesélnéd nekem röviden (ha gondolod) a két év történéseit és azt,hogy hogyan bírtad ki őket?

2013. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
nekem 6. osztályos korom óta nem voltak barátaim (most éppen vannak barátaim), (de én erre a kérdésre nem tudok megoldást), akkor kezdj el valamit csinálni. én elkezdtem rajzolni! :-)
2013. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat, most már szerintem aktaulitását vesztette a téma mert már érettségizem, és szerencsére jól megy. Remélem nem lesz nagy pofáraesés mikor kiderülnek az eredmények :D. De mindegy ott lesz még egy nyár EGYEDÜL, ha túlélem ezt az egészet. Remélem egyetemen nem lesz gond és nem lesz az ottani dolgaimra kihatással ez a kínos előéletem. ...
2013. máj. 8. 17:37
 28/40 anonim válasza:
53%

Nekem soha nem voltak barátaim, se iskolában, se sulin kivül. 17 évig magányos voltam, online "haverjaim" voltak legfeljebb, mivel elég sokat játszottam/játszok online. Aztán 17 évesen megismertem a páromat, aakivel azóta is (3éve) vagyok és élek együtt, és se neki, se nekem nincs senkink, egymáson kívül. (Ő most 30, én 20)

Ezt csak azért meséltem el, hogy szerintem mindenkinek szüksége van legalább egy emberre, akiben feltétel nélkül megbízik. :) és ha adhatók egy tanácsot, próbálj te is találni valakit, mert egyedül nagyon felemésztő, de ezt neked nem kell bemutatni... Remélem neked is sikerül ebből az egyedüllétből kitörni! :)


Ja és még annyit, hogy én is most érettségiztwm, ez ugyanabban remenykedem, mint te, hogy a fősulin majd talán lesznek barátaim. Remélem egy helyre jelentkeztünk ;)

20/L

2013. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy ilyen hosszú idő óta együtt vagytok, az ilyenekből lesz hosszú kapcsolat, akik sokáig egyedül voltak és így képesek értékelni egymást, nem kéthetente partnert váltogatni ahogy egyesek. Valószínűleg nem egyhelyre jelentkeztünk, mert én egyetmre adtam be a jelentkezésemet, ha nem vesznek fel oda akkor újrapróbálom.(orvosi)
2013. jún. 5. 17:20
 30/40 anonim ***** válasza:
53%
Én szívesen baràtkoznék veled én is zárkózott vagyok kicsit de nekem vannak barátaim van steamed? : D
2013. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!