Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim, még...

Nincsenek barátaim, még haverjaim sem. Nem tudom mit kellene tennem.5. osztályos korom óta magányos vagyok. Már teljesen felemészt ez az egész. Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Akkor hozzászoktam a magányos helyzetemhez(5. o), de amikor jött a gimi, akkor meg már féltem az ismerkedéstől, mert kialakult bennem az a visszahúzódó hajlam. Így telt el másfél év.10. félévben bizonyosodott be az, hogy nagyon jó lenne már egy barát. Akkor bizony nagyon rágörcsöltem a témára, minden áron próbálkoztam ott lenni a közösségben, de még mindig semmi. Tudom , az első benyomás a legfontosabb, de ezt elszúrtam.Itt a nyár, bele fogok dögleni az unalomba megint. El fog telni az egész fiatalkorom ezzel a sz*rral. A pszichológusom sem tudott rajtam segíteni. Úgy érzem lassan megőrülök itthon... 17/F
2011. jún. 17. 02:04
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
53%
5. kommentelő elég szomorú hogy azt hiszed nincs szükséged barátokra. majd ha olyan helyzetbe leszel ahol szükséged lenne egy olyan valakire akinek kiönthetnéd a szíved és nem lesz ott senki akkor fogsz te még sírni. kérdező te meg ne feszülj rá a dologra, ne bújj el ha közösségbe vagy mert akkor biztos nem fognak rád figyelni. az osztályodba például próbálj jókedvet deríteni, próbálj meg minél több emberrel beszélgetni, ne csak otthon unatkozz, menj el közösségbe, bulizni:) de gondolom 2011 óta sikerült ezen változtatni:))
2013. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Örülök, hogy ilyen optimista vagy. Jól gondolod, az egyetem teljesen más lesz.

Ott lesznek már barátaid. A középiskolások kegyetlenek tudnak még lenni egymással, ha valaki nem olyan, mint ők.

Ezek a problémák az egyetemi évek alatt megszűnnek.

Az én fiamat éveken keresztül lenézték, gúnyolták, mert sötétebb bőrű volt, mint osztálytársai.

Lec-gányozták, holott nem volt az.

Az egyetemen először megkérdezték tőle, c.gány vagy? Ő mondta, hogy nem, és többet ezzel a kérdéssel nem is foglalkoztak. Befogadták maguk közé.

Kívánom, hogy amit elterveztél, sikerüljön megvalósítani.

Fel a fejjel, maradj továbbra is bizakodó, és sikerülni fog.

2013. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%

Szia:)


Én ugyan nem tudom, milyen érzés, ha az embernek nincsenek barátai, hiszen elég kommunikatív lány vagyok, de gondoltam ennek ellenére írok neked néhány tanácsot.

Hogy megfogadod-e, vagy sem, már csak rajtad áll. :DD

19 éves vagy. Menj el önkénteskedni! Szereted az állatokat? Hidd el, ők feltétel nélkül elfogadnak. ^^

Én pl. már égek a vágytól, egy kutyamenhely, kutyaotthon vagy állatotthon segítségére lehessek. (Még csak 14 vagyok, szal nem mehetek... :PP) És hidd el, szerintem ez remek ismerkedési lehetőség az emberekkel, ráadásul a kutyákkal is játszol. Egy állat óriási örömet tud okozni! :DD

Persze mehetsz szociális területre is, vagy kórházba - hiszen azt írtad, orvosira mennél. Ha hozzád ez áll közelebb.

No meg az interneten is szerezhetsz barátokat. Honfoglaló, kvízpart, gyakori xd, vagy online játékok, mmorpg-k. De előttem már leírták a többiek, hogy mik ezeknek az előnyei, hátrányai, szóval nem is húznám az időt.

Menj koncertre! Fesztiválra! Volt, Sziget, Csillagpont...

Szereted az animéket? A mangákat? Akkor menj el a MondoCon-ra :DD

Az egyetemről viszont még nincsen tapasztalatom, bocsi xd

A lényeg az, hogy mosolyogj! Persze ne úgy, mint a vadalma . x'DD

Egy görbe vonal mindent egyenesbe hozhat. Sok sikert! ^^

2013. júl. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Jaj de sokszor mondták már azt az utolsó mondatot, de nem segített, inkább groteszk, mivel a forever alone is mosolyog.... Mennék én szívesen fesztiválozni, de eléggé istenhátamögött lakok( 25 000-es kisváros ) , meg egyedül nem lehet olyan helyre menni , ahova mindenki társaságban megy , meg egyedül veszélyes és unalmas :(
2013. júl. 4. 02:33
 35/40 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit haver,pl. kickbox vagy valami harcművészetet,úgy az egyik legkönnyebb.
2013. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Lassan nem lesz aktuális, mert a gólyatáborban sok jófejjel összehaverkodtam, mint mondtam , nem velem volt a baj :D. (Nemsokára törlöm a kérdést)
2013. aug. 22. 22:34
 37/40 anonim ***** válasza:
De miért?mások tanulhatnának belőle.
2013. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
érdekelne, hogy ennyi év után hol tartasz?
2015. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Szépen Beszélek válasza:

5/39-es válaszolónak.

Látom jól elvagy egyedül,ez látszik is a helyesírásodon!

2015. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!