Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne idegesk...

Mit csináljak, hogy ne idegeskedjek folyton?

Figyelt kérdés

17-F

Ha front van már egy rossz nézésen felhúzom magam, egyszerűen minden idegesít főleg ilyenkor, és ez megviseli családomat is elsősorban ezért szeretnék ezen változtatni.


Ötletek tanácsok megoldások?


Előre is Köszönöm!!


2011. jún. 24. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél valami nuygtató teát,vagy valami homeopátiás szert a patikában.
2011. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
van managertea.attól belassulsz akarom mondani lenyugszol.azt issza a főnököm is,nemis tudok neki olyant mondani amitől felhúzná magát,pedig fél éve még 250 volt a vérnyomása.
2011. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sport, munka, felelősségvállalás-ha másért nem önmagadért.
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy box-zsákot, vagy menj el küzdősportot tanulni. :)


Vagy kezdj el naplót írni.

Nézed is előre, h mikor jön front - és abból tudod, h aznap zsizsegős-napod lesz, vagy csak utólag?

2011. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 JLlompi ***** válasza:
rágózz
2011. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meditálj. Nekem mindig sokat segít és nem hiszem, hogy nincs 5-10 perced erre. Keress egy jó zenét olyat, amiben vannak instrukciók is. Ha "valaki" azt mondja a fejedben, hogy "Ajj, most minek csinálnám... úgy sincs semmi haszna.", akkor ülj le/feküdj le, kapcsold be a zenét és meditálj. :D

L/15

2011. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hümi ***** válasza:
amikor front van, én is elviselhetetlen vagyok az idegességemmel :D de elkezdtem futni és jobb lett, meg ha már kezdek ideges lenni akkor próbálok vmi nyugtatóra gondolni, vagy egy kis zenét hallgatni ( pl.DSP, Norba..:D) ez így lenyugtat, de nem minden esetbe :D
2011. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A megoldas: MagneB6...magnezium es B6. Ezt a gyogyszert anyam, illetve nehany baratom is szedi, es bevalik. Ez tulajdonkeppen nem is gyogyszer, hanem vitamin.. szoval nem kell idegbetegnek erezd magad mikor beveszed.
2011. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!