Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért kapok...

Szerintetek miért kapok folyton röhögőgörcsöt?

Figyelt kérdés
Vallásosak vagyunk és az istentisztelet alatt ha valami furcsa dolgot látok hallok, nem kell feltétlen viccesnek lennie, de ha valami szokatlant látok hallok akkor elkap a röhögőgörcs és nem tudok magammal mit kezdeni. Akár hogy próbálom gátolni nem sikerül. Borzasztóan szenvedek ez miatt, mert azt hiszi a mellettem lévő, hogy rajta röhögök és ha megkérdezi akkor válaszolni sem tudok, hanem 100-szor jobban elkezdek röhögni. Szerintetek mit kellene csinálnom vagy hogyan tudnám megakadályozni a röhögést. Nagyon kellene a segítség!
2011. szept. 4. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Túl sok füvet szívsz
2011. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 WorfHadnagy ***** válasza:
100%
Én évnyitón röhögtem a bunkó, fekalomán fantáziámnak köszönhetően. Az igazgatónő beszédéhez hozzágondoltam, hogy a székletről, vagy a szexről magyaráz.
2011. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDDD
2011. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
van olyan gyülekezet ahol ezt annak veszik hogy beléd száll a szent szellem és nagy erőt kapsz tőle
2011. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

22:22 amarha ...eltudom képzelni nagy lehetett..xDD

majd egyszer az órán ha beszél a tanító én is arra fogok gondolni aztán majd kiesek a padból a röhögéstől..xDD :))

egyébként engem is sokszor kap el a röhögőgörcs..xDD

2011. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is szokott lenni, hogy érdekes dolgokat képzelek el. PL:

Egyszer egy üzletbe berepült valami madár, én meg fizikaórán elképzeltem, h a tanár ott repked a pocok között:))

2011. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, viccesnek tűnik, de egyáltalán nem az. Néha nagyon szörnyű érzés. Esetleg valami ellenszer, vagy valami módja a megakadályozásnak???
2011. szept. 6. 14:12
 8/17 WorfHadnagy ***** válasza:

Gyerekek, addig jó, amég normálisan tudtok röhögni, nem úgy mint pl. én. Nekem kétféle röhögésem van, az egyik a légzéskorlátozásos BDSM-filmből szökött, fuldokló, rákos kecske-röhögés (az idősebbek, ha emlékeznek egy régi rajzfilm Mardel nevű szereplőjére, akkor tudják), a másik meg kb. egy részeg papagájhoz hasonló.


A röhögőgörcs talán azért alakul ki, mert az alanyt hirtelen éri nagy dózisú vicc(es helyzet). Kb. mint az úszóknál a lábgörcs, vagy a hirtelen hajolás következtében létrejövő hát-becsípődés.

2011. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

jaja itt ott én is gondolok minden hülyeségre aztán szakadok a röhögéstől :D

amugy meg hát igen..próbáld meg vissza tartani vagy nemtudom ..ha elkap a röhögőgörcs gondolj valami másra ami nem annyira vitszes :D

2011. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocsi a hibáért csak nem nagyon figyeltem *vicces
2011. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!