Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs értelme az életemnek....

Nincs értelme az életemnek. Elhagyott a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok.És elsőnek hittem azt hogy az a lány nekem az igazi...De sose osztott meg velem semmit.Sőt hazudott is nekem!:( és nagyon fáj...tegnap hagyot ell szónélkül...nekem kellet észrevennem hogy otthagyot :(.Máig rosszul vagyok etől..Nem eszek nem iszom csak kiakarom oltani az életem:(( anyira fáj...Kérlek segitsetek hogy ne csináljak semmi örültséget...(am nem mondot semmi okot miért dobott mert szónélkül otthagyot..)
2011. jún. 27. 08:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egy ilyen csitri miatt nem érdemes bánkódni. inkább örülj, hogy kaptál egy leckét, és nem 40évesen teszi meg ezt, a házat, gyerekeket és a kocsit elkobozva...
2011. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kriszesz91 ***** válasza:
előző teljes mértékben igaza van fiatal vagy, : még szinte gyerek vagy... elhiszem hogy rossz... élvezd az életet, míg "gondtalan" az életed....
2011. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kriszesz91 ***** válasza:
ezt jol megaszontam xD fel a fejjel:D
2011. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 csillogócsajszi43 válasza:
Szia! nekem még nem volt ugyan szerelmi bánatom, de tudom hogy mit tegyél! Ird le egy papirra az összes rossz tulajdonságát ennek a csajnak, képzeld el az arcát egy disznó testére és elfelejted! találni fogsz valaki jobbat!!!!!!!!
2011. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tényleg ez még mindig jobb, mintha 30-40 évesen vált volna el tőled valaki, vitte volna magával a házat, a vagyonod és a 3 gyereked.


Ha megölöd magad, akkor elkönyvellek egy hatalmas nagy vadbaromnak, aki önző módon eldobta a saját életét egy apró bibi miatt, ezzel rengeteg szenvedést okozva családjának, rokonságának és baráti körének.


Nekem 3 szerelmi csalódásom is volt, 18 éves voltam, mire rátaláltam az igazira. Neked is jön majd egy új hölgyemény, csak nem kell erőltetni a dolgokat, hanem hagyni, hogy maguktól jöjjenek.


És ha még mindig úgy érzed, hogy fel akarod adni :

http://www.youtube.com/watch?v=99NILFRk5WM

2011. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

PARTY PARTY PARTY! :D EZEREEEEEEEL! :D

Ne érdekeljen mit csinál! Foglalkozz a saját jövőddel, haverjaiddal. Reményt ne fűzz a továbbiakban, mert ez nem igazi kapcsolat volt. Keress jobbat szebbet, közvetlenebbet. Olyannak kösd le az idődet, akivel mindent megbeszélhetsz nem csak a barátod, hanem tényleg a barátnőd is!

2011. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!