Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki meg tudja változtatni...

Valaki meg tudja változtatni a saját személyiségét 20 évesen?

Figyelt kérdés
Kis társaságban jól elvagyok, viszont nagyobban már nem olyan nagy a beszélőkém, tehát kis túlzással csak valaki vagyok a tömegből. Egyszerűen nem érzem úgy, hogy mondanivalóm van, inkább hallgatom ahogy folyik a beszélgetés és néha elmélázok. Viszont ez így nem mehet tovább, de mivel már így kialakult nagyon nehéz változtatni. Remélem értitek, hogy mi a probléma. Ki akarok tűnni a társaságban, csak szerintem nem mindenki tudja azt megcsinálni, ahhoz születni kell. Vélemények?
2011. júl. 3. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Vicceset mondani az tud tapasztalataim szerint, akinek gyors az észjárása. Mire a többi felfogja, hogy mit is hallott, addigra ő már egy egészen más szemszögből is meglátta a szitut és reagál. Hm, nem tudom, hogy ezt hogyan lehet fejleszteni, de gondolom a logikai készségek és az ébren tartott figyelem közrejátszik a dologban.
2011. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a legokosabb az lenne, ha nem magadat próbálnád adni, hanem mások felé érdeklődést mutatni, így sokan megnyílnak majd feléd, és úgy érzik, veled olyan jó beszélgetni, holott lehet csak meghallgattad őket...
2011. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Így visszatekintve mit gondolsz, sikerült megváltoznod?
2015. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!