Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek Barátaim? :'...

Miért nincsenek Barátaim? :' ( (14/L)

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek brátaim nemtudom, hogy miért. Én most egész nyáron azon nfáradozom, hogy valaki eljöjjön vellem a moziba, vagy fagyizni, vagy kutyátsétáltatni, de a válasz nem. Egyszer az egyik lánnyal megbeszéltünk egy mozit és nem jött el. Egy másikkal pedig egy fagyizást, amikor megjelentek a haverjai a cigikkel meg a hasonlókkal. Én pedig nem szeretem az ilyen embereket. Komolyan mindekivel próbálok beszélgetni, de elküldenek a ....! Mindent megteszek, hogy legyenek barátaim, de nincsenek. Várpalotai vagyok, és Veszprémben lakik az unokatesóm. Ő az egyetlen akivel egy kicsit tudok lenni. :'( Mit tegyek?
2011. júl. 17. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Kérdeznék valamit, nem sértésből! Csúnya vagy? Vagy az ismerőseid csúnyának tartanak? mert ha igen akkor ez a baj.A legtöbb ember külső alapján ítél, de igazából az számít hogy milyen ember is vagy belül. Gonosz, vagy jószívű, stb.. Amúgy nem csak lányokkal barátkozhatsz, akár fiúkkal is. Én pl fiú vagyok, és csak egy lány barátom van, és ő tényleg a barátom. Van még egy fiú haverom is de nemjövök ki vele olyan jól. a lánnyal jobban eltudok beszélgetni, jobban megértjük egymást. Nem a barátnőm, csak a barátom.

Amúgy hogyha barátokat szeretnél szerezni, akkor ne légy nyomulós, hogy ráerőszakolod valakire azt h a barátod legyen.

És néha én is úgy érzem h nincsenek is barátaim, ami tulajdonképpen így is van :/

15/f

2011. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én fiú vagyok 15 éves és ugyan egyátalán nem szenvedek barát hiányban de ha gondolod egy kicsit bővebben is leírhatnád...Ha szeretnél beszélgetni szivesen írok is privit.
2011. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.

Igazából, szerencsére nem vagyok csúnya, szóval emiatt nem tudnak piszkálni. Örülök, hogy ilyen jól kijössz a lányokkal is. Sajnos ez nálunk nem így van. Sajnos nagyon sokan kihasználnak a kedvességem miatt, és mindenkiben csalódnom kell. :'( Ma például a barátnőim cserbenhagytak és nem jöttek el a megbeszélt mozizásra. :'(


Kedves második válaszoló, köszi neked is. :)

2011. júl. 17. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Nem jöttek el a megbeszélt helyre?!Hát szerintem ezek nem igazán barátnők. Nem is szóltak h nem tudnak menni?
2011. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Osztályodból nincsenek jó barátaid?
2011. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát az csúnya dolog ha kihasználnak azért mert kedves vagy... Akkor ha ők így viszonyulnak hozzád, szard le te is őket, ne nézd őket semmibe se. Ignoráld őket, mert ezek nem barátok, még haveroknak sem nevezhetők...

Ha ők úgy akkor te így.

:)

2011. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te nem a Fanni vagy??:D
2011. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ohh én szívesen lennék a barátod. nekem nincsenek barátaim de szerencsére nem szeretek társaságban lenni. mi kettek jól meg értenénk egymást :D
2011. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem a Fanni vagyok. De köszönöm szépen! :))
2011. dec. 10. 20:48
 10/10 anonim válasza:
Szia! :) Én is 13 éves lány vagyok. Szívesen barátkoznék veleeed. ;) Írj üziit.
2012. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!