Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Suliban miért nem vagyok ilyen?

Suliban miért nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Korai kérdés még de nem is olyan nagyon, mivel már lassan itt a suli újra és 11-be megyek én. Szóval nem vagyok az a túl beszélős lány, aki mindenkihez oda megy és szia mizu? főleg a mizu xd na az a szám is kiborít engem na de nem ez a lényeg. Hogy legyek olyan nyitott? Jóba vagyok persze emberekkel, köszönök de itt meg is állok, ők is. Voltam nem rég valakinél egy hetet, akit nagyon szeretek. Ott volt egy lány, akivel első beszélgetésre olyan természetesen beszéltem. Láttam rajta, hogy normális. Meg sosem láttam még az előtt, mégis jól beszéltem vele, mondta is akinél voltam. Ezt nem értem. Suliban miért nem ilyen vagyok? Mit kellene csinálnom? Néha beképzelem hogy utálnak, talán ez a baj? Beszéltem már velük, de valahogy most nem kommunikálnak velem. Pedig én senkinek sem ártottam. Ez miért van? Köszi aki ír és fordít rám egy kis időt:)

18/L


2011. júl. 18. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az önbizalmad, velem is ez van. Járj többet emberek közé, beszélj MINDENKIVEL! :)
2011. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd az olyan emberek társaságát, akik olyanok, mint az a lány, akik mellett szabadnak érzed magad. Suliban azért lehetsz zárkózott, mert olyan emberek közt vagy, akiket nem kedvelsz igazán, és, akikről azt hiszed, téged sem kedvelnek. Talán az lehet az oka, hogy annál a lánynál tiszta lappal indítottál, ami sokat dob az ember önbizalmán.
2011. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen szabadnak jól éreztem magam mivel ott volt akit szeretek és ő is segített hogy ott volt velem. De suliban ilyen normális embert nem találni xd már ismerem őket és hát...nem túl kedvesek néhányan...
2011. júl. 18. 00:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont akinél voltam egy hetet, vele a legjobb beszélni:) Mindenről tudunk. Sokat hülyéskedünk és nekem ő elég is:) Csak hát suliban akkor ugy hogy feleljek ha az az érzésem hogy kiröhögnek meg minden? Kéne ide az a lány akinél voltam és minden jó lenne:) nem akivel első re beszéltem , hanem akit egy éve ismerek:)
2011. júl. 18. 00:40
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen nincsenek elég érdekes emberek körülötted.
2011. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!