Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az öltözködési, zenei,...

Milyen az öltözködési, zenei, stb. stílusod?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 17:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
27%

Öltözködés:Farmer+póló és néhány extra kiegészitő.

Zene:Punk,Rock,Pop,RnB,Love songs,Country

(Avril Lavigne,Demi Lovato,Jonas Brothers,Miley Cyrus,

Selena Gomez,Taylor Swift,Rihanna,Celine Dion,Kesha,Britney Spears,Akon,David Guetta,Lady Gaga,Katy Perry,P!nk,Emily Osment,Inna,Ashley Tisdale,Vanessa Hudgens,Cascada,Cheryl Cole)

2010. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Rockrock:D ugy öltözök mint én:D piros meg fekete cuccokxD semi divat..csak amit akarok:D14/L
2010. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködés: nőies, egyedibb ruhák, semmiképp se megyek csak a divat után.

Zenei: hát...a klasszikus régi pop (abba,Quenn,Michael Jackson, Demjén Ferenc, Máté Péter, komolyzenét is szeretem meg a musical számokat.

Az alapvető szemályiségem pedig költői, kritikus, érzékeny, labilis és öngyilkos hajlamú. Amolyan filozófus könyvmoly.

2010. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
hiphop stílus és a zene a rap.
2010. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

stílusom nem skatulyázom be sehova,úgy nevezem hogy External Unknown. :D

de amúgy deszkáscsuka,csőgatya,meg vmi bő póló.általában :)


zene: regi,ska,magyar underground hiphop,aztán a sok divatszar.=)


16/L

2010. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
21%

Rucik:

Csőfarmer | papucscipő, csizam, díszes tornacipő | Színes és feltűnő póló | Meleg, egyszínű pulcsi | Derékigérő kabát | Betűzős fülbevaló(kedvencem egy fekete-fehér pepita), egyszerű karika, szívalakú karika | Rövid, ezüstnyaklánc mindennap más medállal | Karkötőnek sok hajgumi | Táskán sok-sok kitűző!


Haj:

Göndör hajam van, piszkosszőke, platinaszőke melirrel, oldalra van választva, általában copfban hordom, nagyon ritkán kiengedve. (a göndör haj egy átok! soha ne akarj ilyet!)


Zene:

Magyar "Emos" stílusú zene. (Anti Fitness Club, No Thanx, The Grenma...) | Paramore | Lola, Tóth Gabi | Érzelgős romantikus számok magyarul, angolul


Film:

Horrorok | Romantikus filmek | Komédiák | Nyomozóósok ;)


Viselkedés:

Idióta | Túlsokat nevet | Imád hülyéskedni | Menthetetlenül romantikus | Cuki ^^ | Energiabomba :D | Éjszakázos | Néha depis | Könnyen kiboruló | Lablilis | Túlsokat okoskodó | Túl naiv | Hihetetlenül szerető | Tökéletesség-mániás | Vicces | Önbizalomhiányos | Kicsitegoista xD


13/L

2010. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A stílusomban nem vagyok egy egyszerű eset. Keveredik bennem a hűvös elegancia, egy arisztokrata arroganciája, egy elvont művész filozófiája, egy kislány bája, némi gyerekes rajongás, idealizmus.

Öltözködésemben eléggé változatos vagyok; egyik nap farmermini zakóval, másik nap fűző-csipkésfodrosszoknya-csipkekesztyű... Imádom a változatosságot. Ezt már mindenki megszokta tőlem.

Zeneileg is eléggé változatos vagyok. Meghallgatok punkot, gothot, dark electrót, komolyzenét, cybergoth-ot, jrockot, meg még 1000 más műfajt, aminek talán még a nevét sem tudom^^

2010. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

p*csás az öltözködésem.. :D

csögatya,converse cipő p*csa kabát, vasalt haj..stb.. :D

és disco zenét hallgatok :D

2010. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Rocker vagyok, de az öltözködésemen csak pár stilusjegy van. Farmer, egy-egy elegánsabb fekete, vagy lila darab,piramisöv általában. 18/L
2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sportos,ami egy body-s srácnak való kinézet, illetve főleg fekete lezser /nem lógósan laza!/ cuccok.Melegítő felső mániás vagyok,meg szeretem a külölegesebb szabású farmereket,pl. oldalzsebes farmerek. Zenében meg a Metaltól az eurodancen át a dark elektroig sokmindent. De atakony nyálas zenéket,meg emot,roma muzsikát,mulatós szart,jazzt- nem türöm.
2010. szept. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!