Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott az öltözködési...

Megváltozott az öltözködési stílusod szülés után?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 20:41
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Nálam igen.Eddig nem igazán hordtam szoknyát, meg csinibb ruhákat, mindig sportosabban öltözködtem, most meg egyre több a szoknya.
2010. aug. 25. 20:43
 2/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

Inkább direkt oda is figyelek,hogy ne hanyagoljam el magam.

Miért neked?

2010. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Hááát, röhejes lenne úgy öltözködnöm, mintha még dolgoznék, de többet kellene költenem ruhákra. Igénytelennek nem mondanám magam, de azért szinte csak turkáló. De ezen a legkönnyebben változtatok majd, ha szükséges lesz.
2010. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Próbáltam átszokni az anyukásabb stílusra:)),de nem ment.Egyszer csak észrevettem,h már megint a fekete cuccaimat hordom.(Ezüst ékszerekkel.):DDD
2010. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Igazából nem. Főleg, hogy végre sikerült lefogynom, így hordom azokat a ruháimat, mint szülés előtt. Annyi különbséggel, hogy haspólót azért már nem, az gáz lenne :) De minden más maradt.
2010. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Nem. Négy hónapja, hogy szültem és nemsoká visszafogyok az eredeti méretre. Már nem sok híjja, ahhoz képest, hogy 56 kilóval kezdtem a terhességet és 85 kilóval mentem szülni. Mint egy tank!!! Nekem megnyugtatja a kis lelkemet ha a régi rucijaimat felvehetem, plussz imádom ŐKET :) Szerintem még 1hónap. Egy hónapja fogyózok keményen amióta elapadt a tejem sajnos. Pedig megmaradt az étvágyam szülés után is :) csak az orvosok mondták, hogy ne igény szerint szoptassak mert nagy a Babám, hanem min.:2,5-3 óránként. Na a következő Bébim legyen akár milyen nagysúllyu, ilyen butaságot nem csinálok. Na, jó sokat rizsáltam, de meglódultak az ujjaim, elaludt a gyerkőc :)
2010. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

ugyanazokat a ruhákat hordom, de meggondolom, melyiket hova veszem fel.

ha előreláthatólag cipelnem kell a babámat (7 hónapos), akkor nem veszek fel flitteres, gyöngyös, nyakán cipzáras felsőt, mert leszereli rólam. szintén nem veszek fel övet a nadrágokhoz, mert a csat mindig felsérti a lábát. a fele ruhatáram fekete, de sajnos 10 perc után feltűnik rajtuk 1-1 hatalmas, fehér nyálfolt... szóval ezt is meggondolom. még mindig kell melltartóbetét is, szóval nagyon tapadós felső szintén kilőve, hacsak nem szivacsos melltartót veszek alá, de abban meg elég körülményes szükség esetén szoptatni. nem egyszerű na!:D

de a stílus és a ruhák maradtak.

2010. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Bankban dolgoztam. Kosztüm, szoknya, csini blúz, harisnya, körömpicő, etcetera...

Szóval meg. De alaposan. :) Többet hordom a farmerokat, rövidgatyákat, persze azért vannak szoknyás napjaim is. És alapvetően laposabb pacsker, mert a magas sarkúban kicsit hülyén érezném magam tolva a babakocsit, vagy lemenni például a patakpartra kavicsokat dobálni... :)

2010. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Ugyan azokat hordom, de vannak valtoztatasok.

Eleg nagyok a melleim es eddig szerettem hangsulyozni...mar nem lenne szep egy mely dekoltazs mikozben babakocsit tologatok :D

Nem hordok mar magassarkut, mert az csak munkahelyi kovetelmeny volt (igy is majdnem 180 cm vagyok).

Leginkabb trikot szeretek hordani (nem csak sportos) farmerrel es balerina cipovel.Kiegeszitokkel pl: ov, nyaklanc, hosszu fulbevalo (de errol kezdek leszokni).


6 honapos a lanyom

2010. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Én vagyok a másik bankos. HÁáááát igen, kosztümben nem lehet gyermeket nevelni.

Az én ruháim sportosan elegánsok lettek, azaz: vászon, len nadrág, vászon szoknya, csini pamut blúzok (kockás, fehér, kék kockás.....), trendi pólók, csini szandál, balerina cipők.

Szóval az igényem maradt és így nagyon jól érzem magamat.

2010. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!