Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van "magamból", mit...

Elegem van "magamból", mit tegyek?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, az a gondom, hogy sokszor kis apróságok nagyon rossul esnek, és gyakran az egész napom elrontják.

Pl.: Barátom elmegy másik havejához, amikor én itthon unom magam, és ez engem zavar, és nem tudom miért, mert annak örülök, hogy ő jól érzi magát, csak az a gondom, hogy én meg nem, de persze ezt azért legtöbbször igyekszem nem mondani neki, mert ha minden ilyet elmondanák annak, aki "megsértett" már nem lenne egy barátom sem. :S

Valószínüleg az is közrejátszik a dologban, hogy csak összessen 2 barátom, meg még kb 2 haverom van, ezek közül egyikkel viszonylag sokat vagyok, másikkal elég ritkán, többivel szinte soha. Eddigi nyári szünetemből ami kb. 1 hónap 10 napot nem unatkoztam, a többin mind igen. Diákmunka nélkl ki sem bírnám, pedig augusztuban már nem lesz, nemtudom hogy fogom bírni. Barátokat szerezni pedig már brbáltam, de nem megy egyszerűen, hiába.

Ezellen valami megoldás? :S


2011. júl. 19. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:

- kezdj el fórumozni, ott rengeteg mebert meg lehes ismerni, hülyülni velük

- ha a barátod, akkor elmondhatod neki, hogy mit érzel

valszeg zavar, hogy ő jól elvan, téged meg nem hívott magával, és te meg otthon ücsörögsz


kezd el barátkozni a neten (persze ésszel) sötét, kihalt helyen ne találkozz neten szerzett haverral :)


de akár irhatsz mailt is, én szívesen beszélgetek bárkivel (azt nem ígérem hogy msn-re is felvezslek)

2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam, épp ez a gond, nem neten szeretnék ismerkedni, nem szeretek gépezni, de nincs más, csak olyan ami mégrosszabb. Több barát kéne de nem tudok szerezni, most mondani könnyű hogy hogy szerezzek, de a helyemben nem hiszem h bárkinek menne :S

De persze azért jöhet minden tipp :)

2011. júl. 20. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Hellóka. Annak ellenére javaslom, hogy pl. játssz vmi mmoRPG-t. Persze ne legyél agyatlan kocka. De nekem pl. azt, akit legjobb barátomnak mondhatok egy ilyen netes játékban ismertem meg. Ma már napi szinten találkozunk személyesen =)


Amugy ha nagyon unatkozol, dobj egy privit, szívesen ismerkedek új emberekkel =)


17/L

2011. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pedig a net erre kiválóan alkalmas
2011. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

nekem szintén ugyen ez a gondom csak én 17/L vok.

Amúgy csak az van hogy neten valami olyan fórumon, közösségben kezdj el nézelődni ahol van valami közös a többiekkel, valami ami érdekel, esetleg hobbi :)

2011. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy. spanolhatnánk :D

17f

2011. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kira8 válasza:
Szerezz NŐT!
2011. júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egy olyan világban ahol az emberiség több mint fele gyakorlatilag kocka, nehéz az utcán (vagy hol máshol?) ismerkedni. ha nem akarsz neten, te döntésed, de nagy esélyektől esel el.

ha nem szeretnél gépezni, ezt a kérdést sem írtad volna.

2011. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. Most pont így érzem én is magam. Nekem sincs túl sok "barátom". Főleg, hogy akiket csak felszínesen ismerek, azokkal tényleg alig tartom a kapcsolatot, mondhatni egyáltalán. Ők nem hívnak sehova, én se őket, max összefutunk ha úgy alakul egy buliban vagy valami. Néha belegondolok, hogy mi lehet ennek az oka, talán nem vagyok jó ember?! Tettem butaságokat, mint mindenki, de valahogy mégsem hívnak, nem keresik a társaságomat. Ott az ellenpólus, az egy évvel fiatalabb unokatesóm, aki bárkivel egyből eldumálgat, jókat nevetnek, esetleg kavarnak, komoly kapcsolata nehezen jön össze, ami volt annak már vége és ő szinte folyton megy valahova. Elég rossz érzés. Persze menjen, de mikor én hívom sokszor nem ér rá, van más programja, mert 1000 haverja van, mindig akad program. Én meg gubbasztok. Szintén melózom (csak nekem már szakmai kezd lenni, így egyetem mellett). Barátom van, de neki is van melója, a haverokkal néha ő is sörözik, stb., barátnőm meg elvan a pasijával meg az ő baráti társaságukkal (pl. most is elutaztak). Én meg itthon gubbasztok, mert amikor én mennék, sosincs senki. Rossz érzés. Annyira átérzem, amit írtál. Én azt hittem az egyetemen minden más lesz, sokkal több barátom van, de nem tehetek róla egész egyszerűen olyan embereket láttam többségében ott is, akikkel annyira nem akartam jóban lenni, mert teljesen más az életfelfogásunk. Akikkel pedig jóban vagyok, kevés az, akivel sulin kívül is találkozom. Nem tudom miért. Te még fiatalabb vagy, próbálj most szerezni valódi barátokat, akikkel lehetsz, én valószínűleg nem tudtam sokat. Sajnos. Nem vagyok könnyen oldódó típus, aki idegenekkel azonnal bármiről beszél. Néha én is azt hiszem, velem van a baj. :( (Hát ez nem volt túl biztató...bocsi:S)
2011. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kira8 válasza:

sztem ezen csak úgy tudtok változtatni (főleg az előttem szóló) ha megpróbálsz nyiltabb lenni velem is ez volt a helyzet h nem voltam valami nyílt, nem kezdeményeztem beszélgetéseket, de ezt úgy oldottam meg h volt az a kevés barátnőm velük elmentem bulizni és ott aztán lehet szerezni barátokat én is így szereztem nem is egy tényleg igazi "barátnőt" és velük is most is ugyanúgy tartom a kapcsolatot mostanáig olyanok mintha 15 éve ismerném őket


szval csak annyit akarok kihozni h bulizni próbáljatok meg elmenni ott sikerülni fog...

2011. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!