Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van magamból, de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van magamból, de miért teszem ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek mindig van barátja.Mindig.Olyan nincs,hogy nincs neki valakije.Nekem még nem volt senkim.Én tényleg boldog vagyok, hogy neki teljes az élete, viszont annyira rossz, hogy mikor vele vagyok és nincs ott a barátja akkor csak róla van szó, mikor ott a csávó folyton smárolnak, én meg csendben üldögélek.Még kérdezi mi a baj, miért nem beszélek...Mikor megyek haza a hármas találkozó után, teljesen magamba vagyok zuhanva.
2010. júl. 9. 18:58
 1/8 x Susy Omega x ***** válasza:
ez kellemetlen helyzet. :( ilyenkor a barátnak mindig kicsit háttérbe kell vonulni. de csak az elején! utána megdumálhatod vele (de szépen!), hogy mostanság keveset foglalkozik veled. szerintem ha neked is lenne barátod, akkor egyszerűbb lenne a helyzet. négyesben is nyomhatnátok! :D
2010. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

feltételezem lány vagy :)


Amm én a helyükben nem csinálnám előtted,

szerintem nem illendő, főleg ha látják is h ez zavarba hoz, mert meg sem szólalsz.

Ismerkedj, járj bulizni, fel a fejjel!

2010. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát..ez bizony csúnya dolog barátnődtől...de mivel barátok vagytok beszéld meg vele, mondd el neki, hogy neharagudjon, de kicsit zavaró hogy egyfolytában csak a paijárol beszél...te megérted azt hogy nagyon szereti...és nem is kell hanyagolnotok a témát...csak legyenek más témáitok is...pl az hogy mi van veled! mert az sem mind1...és lehet hogyha kicsit mesélsz neki őszintén hogy mostanában kicsit magadba borultál..akkor több időt töltötök majd el úgy hogy nem csak a pasiról beszéltek...stb
2010. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

korod? hol lax? ha akarsz írj privit:)


17f

2010. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 x Susy Omega x ***** válasza:
tessék, már van is pasijelölted... :DDDD
2010. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Honnan tudod miért nincs pasija??? ;( XDXDXD
2010. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy oldottuk meg a barátnőmmel, hogy külön választottuk a szerelmet a barátságtól. Egyik nap én vagyok a barátnőmmel, és a barátom elvan a haverjaival, másik nap a szerelmemmel vagyok. Persze, ha a barátnőmmel vagyok, akkor nem akarok a barátomról beszélni, mert tudom, rosszul érinti, nem érdekli, ha meg igen, akkor úgyis kérdez róla.
2010. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is utálom a 3as talikat, ha én vagyok egyedül. És amikor én voltam a barátomma, és ott volt a legjobb bnőm, nem smároltunk előtte. Hanem 3an beszélgettünk. Ezzel nincs probléma, hogy neked eddig nem volt. Én is ismerek olyan csajt, akinek mindig volt pasija. Ha nem volt, az is csak max 2 hétig tartott. Én emiatt nem érzem szarul magam, mert azokat a pasikat csak bottal simogatnám:P.. Én tudom magamról, hogy nagyon válogatós vagyok. Most ezt ne vegyétek egós beszólásnak, de simán lehetne barátom, de ha nem tetszik, akkor nem jövök vele össze. Én emiatt sosem éreztem szarul magam, hogy valakinek több pasija volt. Jó.. De milyenek??!! És ha nincs barátod, vagy bármi más hiányzik az életedből elősször a fejedben rakj rendet. A gondolataiddal lehet baj, hogy a neked megfelelő pasit nem vonzod be. Olvass pozitív könyveket, mint pl: The Secret..vagy ehhez hasonló könyveket. Először a fejedben kell rendet rakni. És ne a hiányra gondolj soha, hanem képzeld azt, hogy nagyon boldog vagy, mert megtaláltad a neked megfelelő partnert. SOSE A HIÁNYRA!
2010. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!