Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van már magamból....

Elegem van már magamból. Mennyit kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

17 éves fiu vagyok. 177 cm magas.

Fél éve fogyózom, 97,5 kiló voltam. Most vagyok 82 , de még mindig olyan disznónak látom magam, és nem látom a változást hogy fogytam volna 15-15,5 kilót.Mások látják akik ritkábban látnak, és látják a változást is, jó az egy dolog, de én akkor sem látom magamon, először is elsőnek magam miatt akarok lefogyni, nem mások miatt. A télen besokaltam magamtol h h nézek ki. Azután ujévtöl rászántam magam a fogyókúrára.

Nem is tudom hogy híztam el ennyire, régóta ilyen vagyok. Ez nem csak az én hibám, kis koromban a szüleimnek kellett volna figyelni rám hogy ne hizzak így el.

Egyszerűen nem tudom hogy mennyit kéne még fogynom , nem látom a végét az egésznek :S

Tudom, jönnek majd a válaszok, mert h te fiu vagy , és nem kell foglalkozz ennyit evvel, meg h a fiuk sikeresebben fogynak. Nem, nem igy van , igenis foglalkozok vele, mert nem szeretnék igy kinézni. áhhhh


Jöhetnek a válaszok, ne kíméljetek...


2011. aug. 3. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, most már inkább kezd el gyúrni, de nem vagyok szakértő.
2011. aug. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ideális súly neked olyan 75 kg(+ - 3 kg) körül van,szerintem. Kezdj el gyúrni.:)
2011. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha 75 kg a az ideális súlyom, akkor ez a 7-8 kiló ilyen sok lenn mint ahogy én látom magamon? :/
2011. aug. 3. 01:24
 4/8 A kérdező kommentje:
*lenne
2011. aug. 3. 01:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
FUSS! Az a legjobb. Fuss és étkezz egészségesen, az majd meghozza az eredményt :) Sok sikert, amit eddig elértél, az sem semmi! Gratulálok! És ne felejtsd el magad vállon veregetni az elért eredményért, ne mindig csak a rosszat lásd, mert akkor elbuksz!
2011. aug. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
177 centis fiúnak 75 kiló?? Persze, pálcikaemberországban, meg az emósoknál? Hol maradnak az izmok?
2011. aug. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bix ***** válasza:
100%

utsónál a pont. 75 kilós pasi közel 180 centihez? hajvasalót ne vegyen meg csőnacit?


kérdező: irány a terem. súlyzós edzések egész testre... aztán kitalálod merre tovább. ha még akarsz fogyni mindenképp akkor pl futást csapj bele a heti 3 edzésnap közé és diétázz. de én inkább nekiállnék a helyedben rendesen tömegelni. felkapni egy kevéske izmot, és aztán diéta és kardió-val letolni a zsírt kb jövő tavasszal.

2011. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a súly a mérvadó, mert az izom sokkal nehezebb. Épp ezért még nagyobb dicsőség, hogy ilyen sokat fogytál. Nem lehet, hogy csak azért nem látod a változást magadon, mert annyit izmosodtál a fogyással együtt, hogy az is nagy, mint a háj volt régen, és esetleg az alkatod is tömzsi úgy alapból akkor is, ha izmos vagy? Van pár ismerősöm, aki kövérnek néz ki, de ha megpróbálod benyomni a hasát vagy a karját, szinte nem bírod, mert olyan izmos. Csak egy kis háj fedi, emiatt nem látszanak a kockák a hason. ;) Azt a kis hájat meg le fogod tudni adni, ha ilyen sokat már sikerült. Ja, és nem gyors folyamat a fogyás, főleg mikor már csak kevés van vissza. Ne várj hirtelen eredményt.
2011. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!