Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elegem van magamból!

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor kiborulok, van, hogy elegem van az életemből és legszivesebben meghalnék és itt hagynék mindent, de nem bírom és később rájövök, hogy nem is akarom. De elegem van, h egyfolytában bőgök mindenért, kicsi, nevetséges dolgok miatt... Pl. ma neki álltam barátomnak, hogy tegnap miért nem dicsért meg, hogy csinos vagyok... és sírtam neki, átsírtam szinte az egész életemet, majd végül a családnál jutottam ki. Elkezdtem magam sajnáltatni, hogy mennyire sz@r az életem és mennyire rossz, hogy nem ért meg... ( Anyukám meghalt 4 éve, testvérem értelmi fogyatékos, aki az őrületbe kerget, mamám nagyon szenilis, alig lehet vele értelmesen beszélni, mindent 5x kell neki elmondani, apám úgy kezel, mintha nem is a családban élnék... ) és egyetlen egy embertől várnám el, hogy mellettem legyen az pedig a barátom... Mégis mindig vele kiabálok, mindig neki sírok ( ha ott van ), rossz, ha látja rajtam valami nem stimmel, hozzám szól mi a baj, ( addig tűrtőztettem magam ), és egyből kifakadok és bőgöm... Mit tudnék ez ellen tenni? Nagyon nem bírom már és szerintem barátom sem fogja bírni sokáig... Mit csináljak?? Mit csináljunk??
2009. máj. 19. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológus
2009. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Háát ez elég nehéz! Nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, mert talán a legjobb lenne ha elmennétek a családodtól egy pár mérfölddel alrébb... Amúgy meg szerintem nem ártana orvosi segítséget kérned, hiszen a lelked betegsége is ugyanúgy kezelésre, és gyógyításra szorul, mint az esetleges testi betegségek..
2009. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, akivel tudsz beszélgetni. Lehet ő egy barátnő, egy tanárnő, vagy épp egy pszichológus. Segítségre van szükséged, ez biztos. De itt is találsz olyanokat akik szivesen beszélgetnek veled, ha magányos vagy.
2009. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordul néha hasonló dolog,mondjuk enyhébb módon.Én ilyenkor az afrikai éhezőkre,a szegény árvákra,hajléktalan,mocsokban fekvő kisgyermekekre gondolok...Ekkor szörnyen elszégyellem magam,hogy lehettem ideges olyan pici probléma miatt,mikor mindenem megvan...Hát nekem segít,de kitudja lehet vkinek ez ront a helyzetén...

14/f

2009. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret bírni fogja... de amúgy csak próbálj meg nyugodt maradni, mindig mond el neki ha valami baj van, ne tartsd magadban az csak roszabb lesz. Meg ha szereted miatta élned kell ^^, és legyél boldog vele. Én barátnőm is folyton szídja magát meg mostanában ideges és sokat vitázunk. De attól még imádom, és ilyenkor mindig magamhoz ölelem és próbálom megvigasztalni, megnyugtatni. Szerintem csak legyél nyitotabb felé és hagyd hogy szeressen.
2009. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A pszicho izékkel hagyjatok tényleg, nem kell nekem pszichológus, nem vagyok bolond... csak rossz minden nap ezzel szembesülni és látni, hogy más milyen boldog és nekem is annak kell lennem, ha egyszer élek... és nem hiába élek és senki nem él hiába... de ez nekem akkor is sok... és nem bírom...


köszönöm a válaszokat amúgy!

2009. máj. 19. 22:18
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy 19 leszek augusztusban, barátom pedig 20 lesz júniusban... ( csak az egyik kérdező kíváncsi volt, hogy mennyi idősek vagyunk... )
2009. máj. 19. 22:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem bolondoknak van, ez a világ más tájain már rég avítt elmélet. Én biztos menni fogok,mert vannak sérüléseim, és nem akarom, hogy a párom igya meg a levét, vagy a leendő gyermekeim, vagy én. Vagy más. Vannak dolgok, amikben értelmetlen egyedül küszködnünk.
2009. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ottvan párod. Szeret téged te is őt, ez nem elég a boldogsághoz? Feltétlenül mindennek okénak kell lennie? Mert soha nem lesz az. Fogadd el végre, hogy ez a családi helyzeted van, és nem fog változni, ha keseregsz rajta nem lesz jobb, csak az életedből és a boldogságodból veszel el sokat, azzal, hogy azon keseregsz, amin ugye változtatni úgysem fogsz tudni. Tudom, nehéz, de ne foglalkozz velük és próbálj meg úgy boldog lenni. Menni fog, légy erős. Tudom, én is voltam hasonló helyzetben, de így tettem. Hajrá.
2009. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem bolondoknak van. "Bolondok" a pszichiáterhez kerülnek. Én is voltam már pszichológusnál és szerintem semmi szégyelni való nincs benne, de igen is hasznos tud lenni.
2009. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!