Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezd elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezd elegem lenni saját magamból. :/

Figyelt kérdés

Szóval. Még csak 16 éves vagyok de mivel minden barátnőm már csókolózott volt már pasija..stb úgy érzem hogy totál kilógok a sorból hogy nekem még nem.:/

Nem vagyok csúnya maximum egy kicsit teltebb nem ilyen csont és bőr mint mások,de mivel látom hogy csak az a kapós csaj aki tök sovány mostanság folyamatosan fogyókúrázom amitől sokkal levertebb is vagyok,és lelkiismeret furdalásom van ha megeszek egy csokit..stb. Tudom nemkéne másokhoz hasonlitani magam,meg követnem a "trendet".De hát ha már megaláznak az emberek vagy furán néznek rád,lesajnálnak ha még nem volt pasid mit tegyek? Igazából vágyok is egy emberre aki tényleg olyan romantikusan szeretne mint az ilyen kapcsolatokban. De nemtudommiért nem jön össze. Nem tartanak szépnek,vagy elég jónak?! nemtudom. De nagyon rossz ez igy nekem. Hogy semmibevesz mindenki.:/ Nemtudom mit csináljak és már nem tudok magamon mit változtatni hogy jobban megfeleljek a köztudatnak.

Én szeretek énekelgetni,gitározni,afféle müvészebb lélek vagyok,meg eléggé magas is,emiatt sem állnak velem sokan szóba.

Szerintetek? Mit tegyek? Vagy mint mindenki mondja engem is megtalál egyszer a nagy szerelem? Én ebben nem nagyon hiszek:(

Már eléégvolt.


2009. dec. 25. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is ennyi idősen még ne adj fel minden reményt, még ráérsz ezekkel a dolgokkal.

Aztán: nem tudom, mennyire vagy teltebb, de igazából ez nem is számít. Próbáld magad jól érezni a testedben: lelkileg is, testileg is. Annyit egyél, amitől jól érzed magad mindenféle szempontból. Ha koplalsz, az a kisugárzásodnak nagyon megárt. És: csak az elvárások miatt akarsz csont és bőr lenni-->nem lennél önmagad. A szerelem pedig nem ilyen dolog. A szerelem számomra az őszinteség, amibe nem fér bele, hogy másképp nézünk ki, mint amilyenek vagyunk.

Nem láttalak, így nem tudok teljes véleményt alkotni külsőről se, de nem hiszem, hogy senkinek se tetszenél. Lehet, hogy többet kell várnod lovagodra, mint a barátnőidnek, de lehet, hogy Te olyat kapsz, aki ki is tart melletted. Az csak jobb lenne, mint pár csók, nem? :)

Azt mondom, ne kűzdj, élj, és érezd jól magad a testedben!

2009. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát barátnöim mind azt mondják h szép vagyok,de ha fiúk nem igy gobndolják akkor nemtudom mivan..:O pár kiló fölösleg van amugy csak rajtam. Szóóval nem hurkás a hasam vagy ilyesmi.:O

Hát igyekszem.:/

Köszi a válaszod.:)

2009. dec. 25. 01:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Aj szívem:/ Én is ugyanennyi idős lány vagyok és nekem sem volt eddig igazi barátom, csak olyan kavarós. Jó, én csókolóztam már, de furcsa, hogy ennyi idős korban nincs barátom és még szűz vagyok, mert valahogy a környezetem már másképp viselkedik. Ezen én is mindig elgondolkodom, mert vágynék már egy srácra és állandóan megbámulnak utcán, metrón, villamoson, de valahogy senkivel sem hoz össze a sors. A legrondább, leghülyébb lányoknak is van barátjuk, de én, akit mindenki szépnek, meg okosnak tart, nem találok senkit. Az a baj velem is, hogy nagyon művész beállítottságú vagyok leginkább a zenész apám nevelése miatt. Nem sok olyan emberrel hoz össze a sors, aki képes lenne engedni a földhözragadtságból és álmodozni kicsit, ezáltal megérteni az én gondolatvilágomat. Jók vagyunk, majd egyszer eljön a mi időnk is..

16L

2009. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérlek, dobj nekem egy képet. Kíváncsi lennék, hogy nézel ki. Sosem kértem még ilyet senkitől, de most megmondanám a konkrétat. Én valami hozzád hasonló srác vagyok. Komolyan, mintha magamat látnám. Szeretek dobolni és énekelni, és úgy egyedül motorozgatni egymagamban. Szóval magam vagyok én is.


Amúgy meg nem tudom, te hol vetted észre, hogy a vékony lányok jönnek be a mai srácoknak. Melyiknek? Mert a csont vékony gebe lányok nem igen jönnek be senkinek. Mit jelent nálad a telt? Szerintem egy lányra, kötelező + 10 kiló zsír. Különben mit fogjanak a fiuk rajta? A csontokat? :)


Persze, ha nem szeretnél képet mutatni, akkor nem kötelező, de megmondanám a véleményem rólad. :)

2009. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is hagyd ezt az önsanyargató marhaságot és békülj ki magaddal! Ha nem szereted magad, akkor mástól sem nagyon várhatod el ezt. 16 évesen még nem kéne ezen őrlődnöd, ezt amúgy sem lehet erőltetni és csak azért összejönni valakivel, hogy legyen végre valami ... annak sincs sok értelme. Ismerkedj új emberekkel, egyszer majdcsak megtalál az aki neked kell és te is kellesz neki. Bízni kell ebben! Az meg, hogy mostanában mi a divat ... ugyan hagyjuk már, ne akarjátok elrontani az életetek azzal, hogy olyasmit erőltettek aminek még nincs itt az ideje.

26/F

2009. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fhu jo tudni h nem csak én járok ebben a cipőben.KÖszönöm a válaszaitokat nagyon rendesek vagytok.:)
2009. dec. 25. 11:33
 7/10 A kérdező kommentje:

Amugy hogy küldjek neked képet hogyha nem adsz meg emailt?:D

nah boldog karácsonyt emberek:)

2009. dec. 25. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát engem egyáltalán nem zavar, ha egy lány nem vékony, sőt általában az jön be ha egy lány olyan mint te,hogy van rajta egy kicsi,de nem hurkás.És jó néhány haverom is így van ezzel,szóval fel a fejjel :)

Amúgy meg úgy jött le,hogy egy inteligens,aranyos csaj vagy, szóval 1000%,hogy lesz valakid :D

Ha gondolod dobj egy képet mailban,kíváncsivá tettél :D

F/17

2009. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
küldenék de neked sincs megadva a mail cimed.:)
2009. dec. 26. 01:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok, beállítottam,remélem mostmár tudsz küldeni mailt :D
2009. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!