Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne sportolnom/űznöm/csin...

Mit kéne sportolnom/űznöm/csinálnom, amiben örömömet lelem, és sikereim lehetnek? 16/F vagyok elég eleven, és lazább stílusu. Ki mit ajánl? : )

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szex? Velem?
2010. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gázvagy. :D
2010. máj. 15. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
hip-hop (:
2010. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jön Vukk:):):)
2010. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és bocsi a tréfáért, de ez jutott az eszembe:)

Igazából itt az a kérdés, hogy te mit szeretnél... Igazából ahhoz, hogy valaki jó legyen egy bizonyos sportban azt már maximum 12 évesen el kell kezdeni...De így se vagy elkésve, csak kevés az esélyed, hogy hatalmas sikereket érj el és hogy profi lehess,de szerintem nem is ez a célod:)

Ajánlani szerintem nem sokat tudok, hiszen nem ismerem az érdeklődési körödet, de amit nem tanácsolok az a : foci, úszás, és így estefelé már eszembe se nagyon jutnak dolgok:)

Azt tanácsolom, csak olyat csinálj amit élvezel! Talán még akkor is ha nem érsz el sikereket, hiszen az a lényeg, hogy játssz és élvezd a játékot!

2010. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom h te is akarod. :P (első voltam)
2010. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!