Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akarnál halhatatlan lenni, ha...

Akarnál halhatatlan lenni, ha lenne rá mód, vagy inkább választanád a normális életet?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy többször nem lenne ilyen lehetőséged
2011. júl. 25. 00:20
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Olvassátok el a Varázscsók című könyvet Vavyan Fable-től. Ebben a témában íródott, én nagyon szerettem. A főszereplő csaj halhatatlan és keresi a varázslót aki a csókjával megöli, mert már több száz éve él, és újra meg újra át kell élnie a szerelme halálát. Én speciel elég érzékeny vagyok a szeretteimet érintve, és belepusztulnék, ha az összes általam szeretett ember halálát túl kéne élnem. A halál egyben megnyugvás is. Persze, csak ha az ember tudhat maga mögött valamit...
2011. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én akarnék, nekem nincsenek ilyen gondjaim hogy ha meghal mindenki amiatt rosszul érezném magam, szóval... :)

Jó lenne látni hova fejlődik a világ 100-500-1000+ év múlva.

De egyébként ha örökké élek, az azt jelenti, hogy ott vagyok a világvégén is, akkor mi lesz? Tovább élek a nagy semmiben?

2011. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kénytelen lennél. Én nem akarok halhatatlan lenni, mert megunnám ha nem is hamar, de nem tudnék mihez kezdeni. Bár mondjuk nem kéne kajára költeni
2011. júl. 26. 13:32
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha felismered azt az énedet, ami igazából halhatatlan és örök létű, akkor meglelted a normális életet is egyben. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 emolány ***** válasza:
Én is szívesen lennék halhatatlan. Ha lenne rá esély akkor azonnal megragadnám.
2011. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Lennék halhatatlan. De csak úgy ha a családommal lehetnék. :) Azt elszenvedni, hogy én örökké élek ők meg sorra halnak meg, nem lenne jó.
2011. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki halhatatlanságra vágyik, de senki sem tud magával mit kezdeni egy esős délutánon...
2011. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ÉN is szeretnék halhatatlan lenni mivel biztos hogy nem én lennék egyedül a végtelenségig háborúzhatnánk és a szeretteimel is megosztanàm ezt
2011. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék, annyi is túl sok az életből, amennyit egy átlagember él.
2011. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Elsőre igen, nagyon. Aztán... Hogy is kötődhetnék bárkihez? Hiszen én más vagyok. Ők meghalnak, én nem öregszem. Sosem maradhatok sokáig egy helyen. Idővel megunom, hiszen mit kezdjek magammal örökké? Egyszer elegem lenne belőle, és vissza akarnám változtatni.
2011. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!