Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akarnál halhatatlan lenni, ha...

Akarnál halhatatlan lenni, ha lenne rá mód, vagy inkább választanád a normális életet?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy többször nem lenne ilyen lehetőséged
2011. júl. 25. 00:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Elég sokan vágynak itt hallhatatlanságra, de egy esős vasárnapon nem tudnak magukkal mit kezdeni.Itt is elég sok olyan kérdést lehet találni amelyben tőlünk kérdezi, hogy mit csináljon a nyári szünetben.Én nem vágyok rá.Amúgy is foglalkoztat a kérdés, hogy mi van a halál után.
2011. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Nem szeretnék halhatatlan lenni,mert időközönként lecserélődne a baráti és ismerősi köröm és az durva szar lenne hogy mindenki meghal körülötted.
2012. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen,de csak akkor ha a családom fontosabb része is az lehetne. :) Nagyon félek a haláltól ,szóval nálam alap ,hogy IGEN. 14/L
2012. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Inkább magány, mint halál? A családod nem lesz halhatatlan.
2012. júl. 4. 23:37
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. akkor talán meghalnék én is. sajnos tényleg nagyon rettegek tőle.. a legrosszabb az ,hogy senki sem tudja mi lesz az élet után,jó persze az emberek többsége a nagy semmire gondol,de azért reménykedek benne h lesz ,valami" :)
2012. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!