Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan cseréljem le az életem...

Hogyan cseréljem le az életem 32 évesen?

Figyelt kérdés

keveset keresek, nem találok jobb munkát évek óta, a párom folyamatosan lesi mellettem a nőket(dehát hűséget fogadott nem vakságot)totál boldogtalan vagyok, csak vegetálok az életemben.

akárhova kapaszkodok (önéletrajzokat küldözgetek, bevallom keresek más férfit a neten, de a munkáltatók vissza sem jeleznek sokszor, és nem találok normális férfit a neten)

két kicsi dolog munka és társ folyamatos zsákutcám.


ötlet?


2011. aug. 5. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Most válság van, senki nem talál munkát. Ezt a 3-4 válságos évet még ki kell bírni. Javulni fog az életed, mindenkinek van rossz időszaka és aztán változik és javul. A jó is elmúli és a rossz is.
2011. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást

a 3. évem ilyen, mint a fent leírt :(


már nehezen bírom


ráadásul ha most nem lépek, a végén min.béren halok meg egy nőlesős krapekkal férjemként :(


de akárhova ugrálok, semmi :(

2011. aug. 5. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lelehet cserélni az életed akárhány évesen is. Lényegtelen. De csak az elhatározás , és az akarat türelem és hit kell ehhez!

A pasit is lecserélheted, ha már semmit nem ér a kapcsolatotok. Vagy beszélgess el vele, hogy miért csinálja azt amit.

A munkavállalás meg már csak ilyen. :S Ez M.o.

De biztos vagyok benne én is, hogy jön majd egy jobb időszakod is amikor minden rendben lesz! Kívánok hozzá sok sikert! ;)

És fel a fejjel! Ne hagyd, hogy ezek a negatív rossz dolgok mind visszahúzzanak! A rosszban is lásd meg a pozitívumot. Lesznek akadályok, de azok azért lesznek, hogy átléphesd őket. Csak járj nyitott szemmel, és gondolkodj pozitívan!

üdv.

2011. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 josek ***** válasza:
sajnos ez egy ilyen világ most, bizz magadban, küld azokat az önéletrajzokat egyszer sikered lesz, és a kapcsolatra térve én megismerkednék veled
2011. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, hova valósi vagy?
2011. aug. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!