Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ilyen egy igaz...

Szerintetek ilyen egy igaz barátnő?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem nagyon találkozom, ezért sokszor inkább csak telón beszélünk, de akkor is inkább én hívom többször, mint ő engem. Ráadásul mostanában úgy veszem észre, hogy nem vagyok neki olyan fontos, mert már azokkal tartja leginkább a kapcsolatot akik egy iskolába járnak vele. Amikor taliztunk annyira mondta hogy csináljunk kettőnkről képeket az iwiwre, de fel sem rakta azokat a képeket, viszont az új barátaival való képeket rögtön felrakta. 2 hete én felhívtam telefonon, de azóta sem keres különösebben. Megbeszéltük hogy elmegyünk discoba, de úgy látszik, hogy nem nagyon van kedve velem talizni.
2011. aug. 11. 17:10
 1/8 Bibl válasza:
100%
Hát szerintem ha már nem foglalkozik veled, akkor nem ő volt az igazi barátnő... ezen nem kell idegeskedni, majd lesz másik :) igyis-úgyis megtalálod az igazi barátnőt, csak kérdés, hogy mikor :) am... ezt a barátságot szerintem nem kellene erőltetni...
2011. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%
nekem úgy tűnik abból amit le írtál hogy ez a dolog kihűlt.
2011. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dávidmester13 ***** válasza:

Figyu ez természetes hogy a sulis társaival lóg többet mert velük általában amúgy is többet van a közelükben! És így veled kevesebbet és szerintem tényleg túl sokat lóg a sulis társaival és elfeledkezik rólad! De harcolj érte szerintem , hívd többször a b.nődet és vidd jobb helyre mint az új barátai!!!


Ha szerinted segítettem és hasznos volt a válasz értékeld! :D

2011. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hiába szerveztem programokat mint hiábavaló volt. Amikor lejött nálunk mondtam hogy menjünk pizzázni, de azt volt a kifogása, hogy rossz idő van, mert hogy esett az eső és inkább hazament. Én nem hívogatom állandóan, hiszen mindig én hívom többször, és elvileg egy barátságnak két oldalról kellene hogy fontos legyen.
2011. aug. 11. 17:32
 5/8 dirtboy ***** válasza:

/Amikor lejött nálunk mondtam hogy menjünk pizzázni, de azt volt a kifogása, hogy rossz idő van, mert hogy esett az eső és inkább hazament./

ez elég egyértelmű szerintem,ennek vége

ha már nem örül hogy együtt vagytok és haza megy mert rossz idő van akkor ott a baj már nem kicsi

2011. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már régebben az általánosban is otthagyott más lányokért,. Azt mondta hogy mellém ül, de ez nem így történt, pedig semmin nem vesztünk össze. Utánna miután azok a barátnői megunták újra kibékültem vele, mert akkor jött odafele barátkozni hozzám. Általában mindig csalódok a barátságokban, mert mindig én ragaszkodom jobban az adott barátnőhöz.
2011. aug. 11. 17:50
 7/8 dirtboy ***** válasza:
100%
Ez olyan ló nincs jó a szamár is barát,vagyis inkább csak haver mert az ilyen nem barát.Viselkedj te is haverként ne hívogasd ne foglalkozz vele sokat,ugyan azt kapja tőled amit ő is ad neked.
2011. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a távolságnak gondolom az az oka, hogy ti is napjaink internetes ismerkedési lehetőségein keresztül ismertétek (illetve nem ismertétrek) meg egymást!
2011. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!