Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak egyetlen nap lenne...

Ha csak egyetlen nap lenne hátra az életedből (te ezt tudnád), akkor mit tennél? Meglenne hozzá mindenféle körülmény, amilyen csak kell.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 12:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
A Martinis vagyok... Ejj de alkeszok vagyunk sokan :D
2009. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A lanyommal meg a parommal egy jot dumcsiznek, elmondanam, hogy nem szeretnem, ha miattam sirnanak es probaljanak boldogok lenni nelkulem, es vigyazzanak egymasra, mert nagyon szeretem oket!
2009. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
rendezném a kapcsolataimat, és várnám azt amit Jézus Krisztus ígért az őt szeretőknek. az már nehezebb kérdés hogy a párom hogy dolgozná fel hogy egy napom van hátra :)
2009. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

A kislàyomnak azonal bebiztositanàm a jövöjét.

Anyagilag és tutira mennék,hogy lesz aki tovàbb nevelje tisztességesen.

Imàdkoznék,irnék egy bucsulevelet,elmennék sétàlni egy csendes erdöbe,ahol senki sem zavar,és feleleveniteném az emlékeimet,a szép napjaimat.

2009. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindent kipróbálnék, amit eddig még nem volt alkalmam, merszem.

A kedvenc énekesnőmmel beszélgetnék, énekelnénk együtt.

Repülnék repülővel, helikopterrel, vidámparkba mennék, telezabálnám magam a mekiben, szexelnék egyszerre két csávóval(szendvics), elmennék bulizni, csak olyan zenék mennének, amiket imádok, és kész vagyok tőlük, úgy nyomnám.

Gyorsan megkérnék valakit, hogy tanítson meg vezetni, a legjobb kocsit vezetném, és az utolsó pillanatban elköszönnék mindenkitől, akit szeretek, megmondanám, hogy ez az egy nap kárpótolt mindenért, boldog életet nekik...

2009. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
99%

A Martinisnak írom: az utolsó nap már nem mindegy?-bár én most sem vetem meg:))

-a Jack Daniels-es-

2009. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Elmennék egy nagyon jó buliba bepasiznék(vagy elmondanám annak akit szeretek hogy szeretem:)) vele lennék és akkor el is elveszíteném a szüzességem csak hogy tudjam milyen a szex.:) És hazajönnék és mindenkitől elköszönnék.Búcsúlevelet lehet én is írnék de csak a buli előtt:)
2009. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Lesmarolnam azt a fiut amelyiet mar regota akarom,megmondanam szeretteimnek,barataimnak,hogy szeretem oket,es beolvasnek nehany embernek,hogy milyen bunko szemet stb,majd kibekulnek veluk.Vennek grafiti spret es kipingalnam a szobam vele.Szereznek egy fenyes fekete teto nelkuli kocsit,1 doboz cigit es 1gy uveg bort.

Elbeszelgetnek a csaladomal,majd elbucsuanek tolluk kiveve a tesomtol,a barataimmal szorakoznek majd tolluk is elbucsuznek.Utana elmennek es csinaltatnek 1 hatalmas tetovallast a hatamra kinaiul ami annyit jelent "az elet szep".

A nap vegere beulnek a kocsiba,beraknam a bort es a cigit is es hajtanek a semmibe,majd elmennek a kocsival egy gyonyoru patakpartra leulnek es elszivnam a cigit es meginnam a bort(amugy nem szoktam inni meg cigizni de ha ugyis meghalok).

Azutan odahivnam a tesomat tellon es kernem hogy hozza el nekem a kedvenc csokimat es nekiadnam a kocsit,majd tolle is elbucsuznek es elmondanam,hogy nagyon szeretem.

2009. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egész napot a kisfiammal és a férjemmel tölteném, majd este szorosan átölelve őket várnám a halálomat, miközben azt kívánnám, hogy nagyon vigyázzanak egymásra.
2009. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
71%
megőlnék jó sok embert, kajálnék egy jót, megköszönnék mindent a családomnak aztán halálrészegre innám magam
2009. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!